Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek mi a baj?

G petra kérdése:

Szerintetek mi a baj?

Figyelt kérdés
18 Hetes terhes vagyok Ma voltam Utrahangon és A Mélylepény lent van nagyon nekem, Az baj? Az orvos csak annyit mondot hogy vissza kell mennem 22hetesen Utrahangra! nagyon félek
2018. febr. 27. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Hol lent? Méhszájon? Mit irt a papírokra?
2018. febr. 27. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Első válaszoló: ha érdemben nem tudsz hozzászólni,legalább hülyeséget ne írj. Főleg ne ilyen stílusban! Kedves kérdező! Mennyire mélyen fekvő a lepény? Még feljebb húzódhat ahogy nő a méhed. Ha nem akkor valószinüleg szigorú ágynyugalom,terhesség végefelé lehet,hogy be is fektethetnek. És császármetszés
2018. febr. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ennyi idôsen nekem is lent volt, a méhszájat nem fedte. Ahogy nôtt a méhem, “felhúzta” magával a lepényt. Az emelgetés, fizikai munka és a nemi élet tiltott volt, amíg a doki meg nem állapította, hogy feljebb húzódott.


Ne pánikolj, ez elôfordul, de ne erôltesd meg magad, és ha vérzel, azonnal orvos.

2018. febr. 27. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
55%
A mélylepény? 🤔
2018. febr. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
18 hetesen nekem is hátsó falon mélyen tapadt a méhlepény, vissza is rendeltek 22. hétre, pont mint téged. Akkor már jó helyen volt. Ne izgulj, ahogy nő a méhed, úgy a lepény is feljebb mehet.
2018. febr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!