Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt bőrgomba....

Terhesség alatt bőrgomba. Kezelhető? Volt így valaki?

Figyelt kérdés

Egy kisebb területen volt bőrgombám. Elmentem bőrgyógyászhoz, direkt még a babaprojekt előtt. Írt fel kenőcsöt, szépen el is múlt nyomtalanul. Most meg kiderült, hogy várandós vagyok, és érzem, hogy kezd visszatérni a gomba, pár napja megint viszket... Viszont a kenőcs, amit használtam, nem használható terhesség alatt.

Megyek vissza a dokihoz, csak addig is érdekelne, hogy vajon fog-e egyáltalán tudni bármit is tenni? Van erre egyáltalán olyan kenőcs, ami biztonsággal használható terhesség alatt is?


2018. márc. 3. 12:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Grapefruit kivonat természetes gombaölő, próbàld ki hàtha
2018. márc. 3. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A grapefruit kivonatra rá van írva, hogy várandósság és szoptatás alatt nem alkalmazható, mék a Kid változatára is. Egyébként tényleg jó a gombára.
2018. márc. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
:O! Köszönöm, hogy kijavítottàl! Nem gondoltam volna, hiszen természetes. Kérdező ne haragudj, az a biztos, ha bőrgyógyàsszal beszélsz
2018. márc. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, meglesz az is. Csak ha már az ilyen természetes dolgok sem használhatóak terhesség alatt, akkor gyanítom, végig szenvedni fogok tőle...
2018. márc. 3. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Levendula olaj(100% tiszta) + teafa olaj? Nekem bevalt csak valami kremmel egyutt ajanlatos,mert nagyon eros.
2018. márc. 3. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!