Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császármetszés utàn mennyi...

Császármetszés utàn mennyi idővel kell elkezdeni haskötőt használni?

Figyelt kérdés

2018. márc. 8. 17:41
 1/9 A kérdező kommentje:

Lemardt*

És mekkora méretet kell venni.????


Előre is köszönöm.

2018. márc. 8. 17:43
 2/9 anonim ***** válasza:
85%
Nincs olyan, hogy kell. Ki mondta, hogy kell? Nekem se kellett, nem is használtam.
2018. márc. 8. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Haskötőt? Minek? Két császárom volt, de ilyet még nem is hallottam :)
2018. márc. 8. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kifejezetten nem ajánlotta a dokim. Két császárom volt, egyik után sem használtam.
2018. márc. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
En bugyit használtam.otthon kezdtem el tehát a szülés utan negyedik naptol használtam.nagyon szerettem tartotta a hasam.nem lett kötény hasam,simán jók maradtak a hasizmaim.én szerettem!
2018. márc. 8. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%
Császár után nem ajánlják, inkább természetes szülés esetén.
2018. márc. 8. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Kösziii🙂
2018. márc. 8. 19:12
 8/9 anonim ***** válasza:
63%
Hát én egyből másnap már a kórházban használtam! Tépőzáras fajtát. Azt mondták nyugodtan lehet, a szobatársam is gyorsan vetetett egy uhyan olyat, mert könnyebb volt benne mozogni, nekem enyhítette a fájdalmat!
2018. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
50%

Kellenei nem kell, kicsit segít, hogy ne fájjon annyira, de viszont gátolja, hogy az izmok helyreálljanak. Van előnye és hátránya is sajnos. A legtöbb doki császár után nem ajánlja. De sima szülés esetén sem. Én itthon egyszer egyszer feltettem császár után, de nekem nem jött be. Amíg rajtam volt jó volt, de mikor levettem ...ah... meg egyedül fel se tudtam rakni... így macera lett volna egyedül birkózni vele reggelente mikor párom dolgozni ment..


Lényegében én nem ajánlom. De te tudod :)

2018. márc. 9. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!