Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ellenanyagszűrés RH- kismamánál?

Ellenanyagszűrés RH- kismamánál?

Figyelt kérdés

Most vagyok 20 hetes kismama. Ez a 2. terhességem. Rh- a vércsoportom, az 1. kisfiam Rh+. A szülés után megkaptam az anti-D injekciót. A 12. heti vérvételen negatív lett az ellenanyagszűrés eredménye.

A mostani terhességem azonban egy kicsit problémás, mert alacsonyat van a méhlepény a méhszájhoz, ezért előfordulnak vérzések.

A kérdésem az lenne, hogy termelődhet-e még a terhesség során ellenanyag és befolyással lehetnek-e rá a vérzések?


2018. márc. 15. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
A vérzés miatt nem, ahhoz amagzat vérével kell keveredni a tieddel, de ellenanyagot többször fognak nézni. Mert keletkezhet
2018. márc. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló, és mi történik akkor,ha el kezd termelődni a terhesség során?
2018. márc. 15. 18:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Rh- vagyok. A 11. héten volt egy nagy vérzésem a placentából, mert teljesen fedte a méhszájat. Azonnal megkaptam az anti-D-t.
2018. márc. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-as válaszoló. Ez hányadik terhességed?
2018. márc. 15. 19:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Második. Az első egy ikerterhesség volt, de sajnos középidőben elvetéltem. Akkor is kaptam anti-D-t.
2018. márc. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!