Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek baj van?

Szerintetek baj van?

Figyelt kérdés
Szerdán voltam az Istenhegyi Géndiagnosztikán. 10+1 hetesen, mindent rendben találtak. Mutogatta a doki, hogy mi hol van. Mutatta, hogy ott vannak a karjai és a lábai majd valahonnan onnan fognak kinőni. Mondta, hogy minden rendben. De nem értem, ilyenkor már elvileg vannak lábai?! Vagy valamit félre érthettem?

2018. márc. 16. 21:09
 1/10 anonim ***** válasza:
Szerinted mondta volna, hogy minden rendben ha nem?!? Valamit félre érhettél :)
2018. márc. 16. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Te nem vagy túl okos..
2018. márc. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Nálad biztos van baj nem is kicsi
2018. márc. 16. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Pedig hidd el nem vagyok hülye. Te meg nem vagy túl kedves. Aztán lehet én is tévedek.
2018. márc. 16. 21:41
 5/10 A kérdező kommentje:
Úgy látom kétszer is megtiszteltél a válaszoddal. Kár, hogy nem a kérdésre válaszoltál.
2018. márc. 16. 21:42
 6/10 A kérdező kommentje:
Első válaszoló! Nagyon köszönöm!
2018. márc. 16. 21:46
 7/10 anonim ***** válasza:
Egy egészséges 10 hetes magzatnak már lábujjai is vannak. Szerintem a nemére utalt az orvos, azt érthetted félre. 9 hétig azonos a külső nemiszerv megjelenése, akár fiú, akár lány, tehát mostanság alakul ki, hogy nuni marad, vagy kinő a fütyi :)
2018. márc. 16. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Valőszínűleg később fogant..

9 hetesen nőnek ki a labai, kezei, bár még rövidek, ujjai nincsenek elkülönülve...


Ha azt mondta minden rendben van, akkor ne aggódj feleslegesen.


/ egyébként most azt mutatta honnan nőnek, vagy azt hogy hol vannak?/


9 hetesen a babámnak ilyen kezdetleges rövid lábai karjai voltak, 12 hetes genetikain pedig már az elkülönített ujjait, lábujjait is láttuk...

2018. márc. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Pontosan tudom mikor fogant és még csak 9+6 naposnak kellett volna akkor lennie, mondta is, hogy biztos gyorsabban nő azért 10+1 naposak a méretei?!?! De akkor valószínű csak elmérte. Én úgy értettem, hogy azt mutatta, hogy honnan fog kinőni. De teljes meggyőzödéssel mondta, hogy minden rendben van....
2018. márc. 17. 08:02
 10/10 A kérdező kommentje:
Amúgy a kezeit teljesen tisztán láttam, mert nagyon látszódtak. Biztos amúgy paranoiás vagyok. Sajnos elég zűrősen kezdődött ez a terhességem, biztos azért vagyok parásabb.
2018. márc. 17. 08:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!