Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Különbség az Elevit és Elevit...

Különbség az Elevit és Elevit Complex 2 között? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
2011 ben első terhessegem alatt kezdtem el Elwvitet szedni, hát nem.sokáig, mert rosszul voltam tőle(hanyinger,emelygés) akkor váltottam Maturellére az bevált. Most babát várok és férjem vett nekem Elevit Complex 2. Nem mertem elkezdeni szedni. Szerintetek más, mint a sima Elevit?

2018. márc. 21. 17:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt nem tudom, de én akkor émelyegtem tôle, ha éhgyomorra vettem be. Utána rájöttem, hogy evés után viszont nem vagyok tôle rosszul. Próbáld ki, hogy eszel elôtte.
2018. márc. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sima elevit mar nincs csak komplex 0,1,2
2018. márc. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
complex 1, 2, 3 van
2018. márc. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt értem, hogy már nincs! Arra lennék kiváncsi, hogy másabb e!
2018. márc. 21. 19:08
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem egy complex 1 van itthon, a neten a plus összetételét találtam meg, az szinte egy és ugyanaz, kicsit kevesebb a complexben a jód.


A sima elevitben anno nem volt jód, a complexben van, ebben biztos különböznek, ezt leszámítva szerintem ugyanaz.

2018. márc. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!