Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan és mennyire sikerült...

Hogyan és mennyire sikerült tartanod, hogy ne hízz el túlzottan? Utána hogyan adtad le a felszedett súlyfelesleget?

Figyelt kérdés

Itt találtam, hogy milyen testsúlyhoz kb. mennyi a felszedhető plusz: [link]

Majd itt "megállapítottam", hogy én normál testsúlyú vagyok.

[link]

Te milyen vagy és mennyit szedtél fel? Mennyit és hogyan sikerült leadnod?


2010. jún. 10. 18:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én diabeteszes voltam, tudom ajánlani a diétájukat,mert a baba minden szükségest megkap, mégsem viszel be felesleges kalóriát.

Szerintem érdemes kipróbálni

2010. jún. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Én mivel 10kiló plusszal indultam, a 10 kilót tűztem ki célul. Hát, nem fog összejönni. 28 hetesen már 9 kilónál tartok. Egyedül az édességet próbálom visszaszorítani, de sajna nem sikerül.
2010. jún. 10. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Szia!

Hát próbálkozom, s eddig egész jó az arány. 22 hetes vagyok, s most van rajtam 4 kiló, amit én normálisnak tartok. Semmi különöset nem teszek, csak nem eszem kettő helyett, rengeteg vizet iszom, s próbálom betartani, hogy többször egyek keveset. Na ez utóbbit azért nem nagyon sikerül.

További boldog babavárást!

2010. jún. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Alapból van rajtam kb. 10 kg felesleg. Holnap kezdem a 29. hetet, és 3 kg-ot híztam eddig. Édességet szinte semmit nem eszem, de nem is nagyon kívánom, sok vizet iszom, és igyekszem mindenhová gyalog menni. (Jogsim mondjuk nincs is, de nem mindenhova a férjemmel cipeltetem magam.) Este leginkább gyümölcs (Ha banán csúszik le, a nagyfiam nagyon ficánkol. :)), joghurt vagy leves.

Remélem már nem hízom sokat, nekem a 10 kg az álomhatár.

2010. jún. 10. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Rám kb 10 jött fel és 12 ment le a szüléskor. És nem volt előtte sem rajtam felesleg. VAloószínűleg ez alkati dolog is, de én nem ettem többet, csak többször. Amikor rosszul voltam, akkor ennem kellett, de főleg gyümölcsöt ettem, az első harmadban mandarint, az utolsóban meg mindenféle gyümit, zöldséget. Azóta is rendesen eszem, de a szoptatás nem enged rám egy dekát sem.
2010. jún. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
60-al kezdtem, 32 kilót szedtem fel, most 15 hónapos a lányom és 64 kg vagyok. Ne foglalkozzatok azzal hogy mennyit híztok, majd lemegy az utánna!
2010. jún. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én 68cal kezdtem az első terhességem és 35kg ot kaptam magamra, 1,5év után le is mentem 60kgra - szoptattam egy éves koráig, második terhességem alatt 60-ról 77kgra híztam és a kislányom 6 hónapos korára újra 60 voltam, szoptattam. :) Most 15 hetes vagyok semmit sem híztam még.

Ne aggódj, van remény! :) Én semmit nem vontam meg egyik terhesség alatt sem magamtól. Ja és nem is tornáztam sem előtte, sem utána. Én esküszöm a szoptatásra a kilók olvadnak szószerint. :)

2010. jún. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
20.14-es vagyok elfelejtettem a lényeget: Szép babavárást kívánok neked!
2010. jún. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok, találtam egy ehhez kapcsolódó oldalt, nézd meg:


[link]

2010. jún. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!