Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Már többször írtam kérdést,...

Már többször írtam kérdést, de semmi változás! Miért történik ez?

Figyelt kérdés
11+1napos vagyok, 1 hete kezdődött a barnázás, hol több hol kevesebb. 2x voltam az ügyeleten 1x bent is tartottak. Az orvosok azt mondják a baba rendben van, normális szívműködés, normálisan növekszik. Mást nem mondanak, általában itt kapok megnxugtató válaszokat. Volt már egy vetélésem. Az nem ilyen volt hanem temérdek friss vér. Most barna, sőt valamikor fekete. Tegnap jöttem haza a kórházból, nem rohanhatok minden nap. Nem tudják honnan jön, nincs hematóma. Több mint egy hét múlva lesz 12hetes ultrahang, hát addig belebolondulok. Nagyon szeretném a babát, nagyon félek. Amúgy már van két egészséges gyerekem, náluk ilyen problémám nem volt. Utrot és magne b6-t szedek. Érdekes minden reggel van csak sok folyás, aztán később jóformán semmi. Pihenni, pihenek de nem egész nap, van egy két és fél évesem. Szörnyű! Ha eddig minden rendben volt a babával, már nem is lesz? A méhszáj zárt. Belül sincs bajom. Akkor mi ez? Volt már valaki így? Sőt volt olyan hogy 2 napig semmi nem volt, aztán megint előjött. :(((((

2018. márc. 24. 13:47
 1/7 anonim ***** válasza:
nem tudsz mást csinálni csak reménykedni. vegyél egy szívhang hallgatót, azzal meg tudod nyugtatni magad ha kell. akár mikor lehet baj, akár 39 hetesen is.
2018. márc. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem túlstresszeled. Még nincs gyerekem, de emlékszem, hogy anyukámnál is ez volt, amikor az öcsémet várta. Mi magánba jártunk, szerintem te is menj el, megéri. Bízz az orvosokban, nem mondanák, hogy minden rendben, ha nem így lenne.
2018. márc. 24. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nincs véletlenül mehszaj sebed? Egy ismerősömnek csak a 24heten vették észre és addig paraztattak szegényt.Nincs saját orvosos, mert lehet a te esetedben hasznos volna egy lelkiismeretes orvos.
2018. márc. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs sajnos saját dokim, méhszájsebem gondolom nincs mert már kétszer vizsgáltak
2018. márc. 24. 14:45
 5/7 anonim ***** válasza:
Mondom nála is a 24heten derült ki.Addig volt kórházban 5napot ott se vette észre senki,még a saját dokija is már túl a félidőn..Én tuti agybajt kapnék hogy egyfolytában barnazok vagy verzek.De a lényeg hogy a baba és te is jól vagytok.
2018. márc. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is barnáztam a 12. héten, nekem sem volt semmi bajom, és a babának sem. Valószínűleg vmi kis hormonális megingás lehetett, vagy az applikátor, amivel a progeszteront kellett adagolni, picit megsérthette a méhszájat (inszemes voltam). Reggel azért több, mert éjjel összegyűlik. Remélhetőleg semmi komoly, drukkolok!
2018. márc. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, 14 hétig ez volt...pihenj feküdj szedd a mg-ot.. mást nem tudsz tenni, különben teljesen egészséges a fiam...
2018. márc. 24. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!