Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit gondoltok a Maja, Mira és...

Mit gondoltok a Maja, Mira és az Alinda névről?

Figyelt kérdés
2018. márc. 27. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Mira szép, Maja nekem becenév, Alinda meg egy tv műsor az egyik adón és egy netes aukciós oldal neve.
2018. márc. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
70%

Maja: Ez a szebb és jobb a három közül, de nekem mindig a méhecske jut róla eszembe.


Mira: Tucatnév, ráadásul nekem örökre kutyanév marad, mivel első három alkalommal hallottam 3 különböző kutyánál névként, és csak utána, hogy ezt embernek is adták. De amúgy sem tetszik.


Alinda: Marha erőltetett, és nem is szép. Akkor már legyen Melinda vagy Linda.

2018. márc. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
70%
A Mira és az Alinda béna, a Maja aranyos.
2018. márc. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nekem mindháromról Mexikó jut eszembe. Amúgy imádom Mexikót. Ezért is vannak ezek a nevek. A Maját azt ugye nem kell magyarázni, a Mira meg egy csokoládé, amiből van mexikói ízesítésű! Alinda meg a kedvenc könyvemben van. (Aminek az a címe, hogy 'A mexikói'.)
2018. márc. 27. 10:03
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Maja nagyon tetszik (mondjuk lehet hogy azért, mert így hívták az első lányt, akibe bele voltam zúgva :D), a Mira is gyönyörű, az Alinda pedig szintén nem rossz (nem tetszik annyira, de nem ronda).
2018. márc. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Maja nagyon szép, a kedvenc csillagképemben van benne, de sajnos nagyon nem illik a vezetéknevünkhöz. A Mira semleges, az Alinda nem tetszik, de az Alina pl. nagyon.
2018. márc. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
Nekem a Maja és a Mira nevekről egyből kutyusok ugranak be, mert sétapartnerünk 2 magyar vizslájának ezek a neveik, de ez nyilván egy spéci helyzet. Az Alinda olyan bevásárlóközpontos csengésű, de ettől eltekintve szép nevek. Ha annyira dúl a Mexikó szerelem, akkor miért nem választasz spanyol eredetű nevet, mert ezeknek azon kívül, hogy te Mexikóra asszociálsz róluk, nem sok közük van az országhoz, bár a Maját még értem. Az első kettő valószínűleg elég gyakori mostanság, már amennyiben ez szempont nálad, nem kell, hogy számítson persze.
2018. márc. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem a Mira tetszik és ez az egyetlen "túl modern" név amit adnék is a gyerekemnek. A Maja is tetszik, az Alinda viszont nem. Nekem az Amina volt 15 évig a kedvenc nevem, de mára már nem látok benne semmi különlegeset, mivel egyeseknél nagyon elterjedt az Amina-Amira nevek.
2018. márc. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Én egyiket sem adnám a gyerekeimnek. A Maja hangzásától a hideg ráz, a Mira nem rossz, de a környezetemben csak amerikamániás buta plázap...ák adják a gyerekeiknek. Az Alinda a legjobb a három közül, de van ilyen nevű ismerősöm, és mindenki azon röhög, hogy "höhöhö, A Linda". Egyszerűen adja magát a viccelődésre, túl magas labda.
2018. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Több Mira nevű kutyát is ismerek. Nem illik kislánynak szerintem hiába szép név. Én nem adnék olyan nevet a lányomnak amiből több a kutya mint az ember. 😆 Majából 1 kutyust ismerek de az a név inkább való kislánynak.
2018. márc. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!