Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek az első trimeszter...

Szerintetek az első trimeszterbe mennyit ártottam?

Figyelt kérdés
11hetes terhes vagyok és nagyon sokat idegeskedek, sztresszelek az itthoni dolgok miatt.A párommal 1xűen nem tudok nyugodtan lenni.Folyamatosan vitázunk mióta terhes vagyok pedig mind a ketten szerettük volna a babát.Most meg rettegek, hogy baja lesz a babának. Most már azon vagyok, hogy bele. Mindenbe és nem fog érdekelni semmi csak a baba.

2018. ápr. 3. 09:23
 1/3 anonim ***** válasza:
Semmi bajotok nem lesz. En a szuleimet temettem el a terhesseg alatt...
2018. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Így hordtam ki az előző babámat, durva családi vitákkal, megfejelve egy kényszer-költözéssel a 8. hónapban.


Most újra terhes vagyok, szintén vannak kisebb gondok, bár szerencsére nem olyan durvák, mint az előzőnél.


Nem lesz baja a babának, de próbálj megnyugodni, ha úgy érzed, konfliktus közeleg, vonulj félre (én is azt szoktam.)

Igyál citromfűteát estére, nekem szokott segíteni.

2018. ápr. 3. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem lesz baja. Ennel nagyobb bajok is vannak. Pl apukam halalos beteg lett es a szulesem utan meg is halt.
2018. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!