Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érezhetem a babámat már 8hetesen?

Érezhetem a babámat már 8hetesen?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Tudod, hogy ez még nagyon korainak tűnik, de mintha igenis ez baba lenne. Harmadik terhességem és nagyon arra az érzesre hasonlít mikor az első kettő éreztem 15 hetesen :)
2018. ápr. 10. 10:58
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Volt vlki, aki nagyon hamar érezte? Hány hetesen?
2018. ápr. 10. 10:59
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia szerinten nem valószìnű :) mondjuk sokan mondják hogy a többedik terhességnél elöbb megérzik :)
2018. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
igen számomra is még olyan lehetetlen, hiszen még nagyon picike :)
2018. ápr. 10. 11:05
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Èrezheted, ezt az agy generálja.

Ez úgy müködik mint a kitalált fájdalom. Az agy emlékszik rá és bizonyos szitukban igazi érzést produkál.

Ezt nem tudod kontrolálni, és hiába nincsen igazi fájdalom, igazi rugdosás, az emlékezet akkor is oda produkálja azt az érzést.

2018. ápr. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Kizárt.
2018. ápr. 10. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Én terhesség nélkül is érezek néha olyat, mint amikor először megmozdult. Ez csak sima bélmozgás.

[link]


Egy hete van szívhangja. 15 mm, akkora, mint egy babszem. Nincs még könyöke és térde, csak négy pici rügyecske. Bőségesen van még helye a méhben, nem ér hozzá.


Teljesen kizártnak tartom, hogy érezhető legyen a magzat mozgása. Mivel még alig-alig mozog, és nem a méhed belsejével, hanem a házfaladdal érzed a mozgást.

2018. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Hasfaladdal.😁😂

Bocs.

2018. ápr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
😂😂😂
2018. ápr. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Néhány hónapja magzatmozgáshoz megszólalásig hasonlót éreztem, 2x voltam már terhes úgyhogy tudom milyen. Mondom kizárt egy akkora terhessêg, hogy már érezzem, de csináltam tesztet, negatív, de csak éreztem a mozgást, több napig, napjába többször, ugyan olyan volt, mint az első kettőnél kb a 18. Héten az az apró kis bökdösés. Mindig ugyanott éreztem, de egyszer csak elmúlt. Fogalmam sincs mi lehetett, na mindegy a lényeg, ha épp terhes vagyok, pár hetes, tuti arra fogtam volna, hogy már érzem a babát. Nálad is lehet ilyesmi van, csak most nálad épp babavárás alatt jelentkezett.

De az is lehet valóban őt érzed :)

2018. ápr. 10. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem.
2018. ápr. 10. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!