Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek megéri rendelni...

Szerintetek megéri rendelni pink or blue tesztet netről?

Figyelt kérdés

12 hetes vagyok.

Nemsokára töltöm 13-at.

Genetikain nem mondtak a nemére vonatkozóan igaz betöltött 11 hetesen voltam.

Viszont mivel első gyermekem nagyon furdal a kíváncsiság.

Legközelebb 18 hetesen tudnám meg :(

Ami még idestova 5-6 hét...

Gondolkoztam hogy elmegyek csak úgy nődokihoz nézze meg a nemét de egy bunkó fsz nőgyógyászom van.

Aki nem szereti ha csak ilyen "apróságokkal"

zaklatják...

Ugyhogy most nézegettem ezt a tesztet és lehet megrendelném csak ugye külföldi az oldal és emiatt igen költséges.


2018. ápr. 12. 15:53
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy éri meg! 17-18.hetesen tudtam meg én is mindhárom gyerekem nemét. Előtte nem is tudják nagy biztonsággal megállapítani UH-n sem. Biztos, hogy nem költenék ilyenre, főleg, ha nem 1-2 ezer forintról van szó. Szerintem tök izgalmas várni, hogy mi lesz. :)
2018. ápr. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagy marhaság egy csoportban vettünk, mindkettőnknek lila lett. Véletlen se kék vagy pink! Egyikünknek fia lett másiknak lánya
2018. ápr. 12. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az hogy milyen nemű lesz a baba függ attól is, hogy tüszőrepedéshez képest mikor voltatok együtt. Ha előtte 3-4 nappal és utána nem akkor valószínűleg kislányt vársz, ha pedig a tüszőrepedéshez közel vagy utána akkor kisfiad lesz. Én is így voltam ahogy te, alig bírtam kivárni. Végül mégsem rendeltem ilyen tesztet. De a szódabikarbónás tesz becsapott mert kislányt jelzett és kisfiúnk lesz.
2018. ápr. 12. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem egyiket se tudtak megmondani korán. Elsonel egyszerűen állandóan mozgott, 19 hetesen kaptam az első tippet, 24 hetesen meg mar tuti volt. Másodiknál hoaba nem mozog annyit egyszerűen rosszul fekszik, ott a koldok zsinor stb. 20 hetes vagyok és van egy tipp 16ik hétről de egyébként nem lattak meg mindig. Én nem költenek rá. De ha kiváncsi vagy és Szted megeri hajra.
2018. ápr. 13. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!