Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztos tudni fogom, ha jönnek...

Biztos tudni fogom, ha jönnek a fájások, hogy "ez az"?

Figyelt kérdés

Az orvosom és szülésznőm azt mondta akkor induljunk majd csak be a kórházba, mikor már 5 perces fájások vannak kb. 2 órája és olyan 40 mp-ig kitart egy fájás.

Biztos tudni fogom mikortól kell mérni?

És nem túl késő ez?

Fél órára lakunk a kórháztól.


2018. ápr. 14. 08:36
 1/8 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem érezni lehet, hogy na ez az a fájdalom. Mondják, hogy ha tusolas, helyvaltoztatas hatasara se enyhül akkor az igazi. :)
2018. ápr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
1. Vagyok. Könnyű és gyors, problémamentes szülést
2018. ápr. 14. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Nekem összeteveszthetetlen volt....konkretan mintha egy lo rugott volna meg belulrol.
2018. ápr. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%

Tudni fogod. Nem sok amúgy, de majd mérlegeled. Nekem nagyon gyorsan indult a 2. szülésem és az 5 percesek közel 1 percesek voltak, na így nem vártam volna 2 órát, nem is lett volna jó ötlet, innen 2 óra múlva már nyomtam, készülődés közben a magzatvíz is elfolyt és 3 perces fájásaim lettek.

Az elsővel meg azt mondták ha tart 1 óráig a rendszeres 5 perces, akkor induljak, órákig vártam erre de nem akart rendszereződni. 5-7 percesek voltak, majd jött 4-5 fájás pont 5 percenként és át is csapott 3-5 percesbe, de még innen is sok idő volt, ez volt 4 körül, 10-re lett gyerek.

2018. ápr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hajnali 4kor 8-10 percesek voltak és gyorsan 5percesek körülire váltott két tusolas után. 7 kor mar 5-6 percesek voltak Uh bementunk, de így is délután 4re lett meg a fiam. Most második babanal nem fogok sokat várni nem akarom h esetleg gyorsabban beinduljon és gond legyen.
2018. ápr. 14. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%

Nekem azt mondta a szulesznom h ha elfolyik a magzatviz akkor meg 4 orat nyugodtan maradhatok itthon, furodjek zuhizzak borozzak. 3. baba.

Az elso 12 ora volt a masodik 10 ora mindegyiknel elfolyt a viz, aztan jottek a fajasok.

39hkm

2018. ápr. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan. Olyanszinten faj, hogy ossze se lehet teveszteni. Mikor mar karomkodsz es orditasz egy ideje felvaltva, akkor boveneg elindulni. Nalam meg az 5 percesek nem ilyenek voltak, csak a 2 percesek, es meg onnantol is 5 ora volt, mire meglett a baba.
2018. ápr. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

6-os.

Nagyon érdekes a szülésznőd.

Én Debrecenben szültem, minden viziten elmondták, h akinek elfolyik a magzatvize nem megy sehova, hanem áll egy helyben és üvölt, h elfolyt a magzatvizeeeeeeeeem!!!!

Az élet nem amerikai film, ahol még a főhősnő a magzatvíz elfolyása után megöl 118 banditát bevezet 100 km-t a klinikáig és megszül.

2018. máj. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!