Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti 24 hetesen mennyire éreztét...

Ti 24 hetesen mennyire éreztétek a baba mozgását?

Figyelt kérdés

szóval én kerek 18 hetes lettem amikor először éreztem háton fekve pár rugást. azóta érzem ülve is oldalt fekve és van hogy egy picit állva is egy párszor a nap folyamán. Inkább akkor aktívabb amikor valami édeset eszek vagy iszok.

Néha felmerül bennem hogy vajon elégszer érzem? Nálatok is hasonló? :)


2018. ápr. 14. 15:27
 1/5 Kitti85 ***** válasza:
Szia! 19 hetes vagyok és én sem igazán érzem pedig tudom mit kellene 4.baba. Nálam mellső fali a lepény és az tompítja. Nem lehet neked is?
2018. ápr. 14. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nekem hátsó fali.
2018. ápr. 14. 19:38
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem mellső fali lepényem volt első terhességnél és 15 hetesen éreztem. Most szintén mellső fali van és érzem 14 hetesen. Szerintem

Ez teljesen egyéni! Lehet a babád nem olyan aktív, lehet én jobban figyeltem. Én túl sokszor éreztem, én meg azon agyaltam, hogy nehogy maga köré tekerje a köldökzsinórt. Nekem azt mondták a kórházba, hogy vacsora után feküdjek a bal oldalamra és 1 óra alatt 10-szer kell éreznem a mozgását. De hallottam, hogy ahány kórház annyi féle számolási módszer. Ha aggódsz legközelebb említsd meg az orvosodnak.

2018. ápr. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a baba aktivitásától és a hasfal vastagságától is változó lehet. Többedik babám, pont 24 hetes vagyok. Rengeteget mozog, látszik ahogy forgolódik, durván aktív. Nekem ilyenkor már mind elég aktív volt a pocakban, de ő a legaktívabb a babáim közül. De én nagyon hamar elkezdtem érezni a kis picúrt!
2018. ápr. 15. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja nekem mellső és hátsó fali lepényem is volt már, nem éreztem semmilyen különbséget. A mellső fali babát is nagyon hamar éreztem.
2018. ápr. 15. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!