Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is vannak ilyen kelleme...

Másnak is vannak ilyen kellemetlenségei?

Figyelt kérdés

A hajam minden nap moshatnám egyfolytába zsíros.

A hasam kiszőrösödött.

A hátam popsim pattanásos lett.Olyan igazi gyulladt.

A szex fáj mintha újra elveszíteném..szakadok széjjel szex után bedagad a hüvelyem a fájdalomtól..mikor elvesztetem a szüzességem..

Ja és az arcom vagy pattanásos vagy csontszáraz az egész arcom hámlik és piros foltos...mintha rózsahimlő lenne..

Mitől van ez?

Mondogatták nekem hogy a hasam azért szőrösödik mert fiú lesz...most vagyok 13 hetes most lett szőrös


2018. ápr. 15. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
62%
Hogyhogy mitől van ez? Attól hogy terhes vagy, hidd el ennél sokkal rosszabbak is vannak. Van , aki kilenc hónapig folyamatosan hány és folyamatosan kórházban van infúzión lóg mint például a barátnőm. Ha szülsz, majd elmúlik. Nem mondta senki, hogy a terhesség tünetekkel jár?
2018. ápr. 15. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
7%

Szerintem lány, mert az arcodat alaposan elintézi.


"A lányok ellopják az anyukák szépségét"


Nekem van már egy fiam, gyönyörű volt a bőröm mindenhol, és nem szőrösödtem ki

2018. ápr. 15. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez már csak ilyen... fránya hormonok!

Én mindkét gyerekkel szőrösödtem hastájékon, és máskor se volt olyan szép az arcbőröm, mint terhesen - egy fiú, egy lány.

2018. ápr. 15. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
57%
Nekem ezek közül csak a szőrös has volt, és fiam lett.
2018. ápr. 15. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Hormonoktól van ... Szerintem ez alapján nem lehet jósolni fiú lesz vagy lány.

Nekem kislányom van, a hasam szépen kiszőrösödött, a fenekem az első félidőben tele lett pattanással, ami utána szépen elmúlt. Az arcomon viszont elmúltak, sose volt olyan szép tiszta arcbőröm, mint terhesség alatt. A hajam is sokkal kevésbé zsírosodott és szép lett nagyon.

2018. ápr. 16. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hál Istennek engem elkerültek az ilyenek, de vannak akiknek ennél rosszabb is..

Kőrház..stb.. Ezek "csak" kellemetlenek, de nme veszélyesek..

Hormonok

csináljátok behatolás nélkül, ha neked nem jó


( nekem nem lett csúnya a bőröm, pedig lány ...)

2018. ápr. 16. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hat ez tényleg hormon lesz Sztem is. Amúgy viszont nekem második terhességem van jelenleg de elsonel semmi gondom nem volt ez sokkal jobban megvisel mégis úgy néz ki második is fiú lesz pedig a családban a lányok viselik meg jobban az anyákat. Én mégis rá cáfolom erre. Ezekből én nem következtetnek semmire h fiú vagy lány lesz. Bármelyik lehet. Reméljük h hamarosan enyhülnek a hormon miatti gondok amikor mar a lepény veszi az ténylegesen a sárga test és a többi hormon termelését. Akkor azért csillapodik ez a hormon túl rengés egy kicsit és csak általában... de minden terhesség más és más. Boldog babavarast!
2018. ápr. 16. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség alatt gyönyörű lett a bőrőm, alig szőrösödtem, ritkábban is kellett gyantáznom és a hajam is dús és fényes volt. Ellenben szülés után, főleg mikor már az első menstruációm is megjött drasztikusan elkezdett hullani a hajam, szinte látszott ahogy kopaszodom, hajmosás után úgy nézett ki, mintha meg sem mostam volna, rettenetesen szőrösödtem (erős fekete szőrszálak), még az államon is megjelentek erős szőrszálak. Ja igen, hogy a hasamról ne is beszéljünk.
2018. ápr. 16. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!