Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Péterfy kórházban fogok...

Péterfy kórházban fogok szülni, ha nem sikerül alapítványi szobát kapnom (nem lehet foglalni úgy tudom), akkor a többiben milyenek a viszonyok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 18. 08:18
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%
Szia!3 hónapja szültem a Péterfyben,mázlim volt mert 2 személyes szobában helyeztek el.Volt bent mosdó,hütő,mikró,szekrény a ruháknak és az ágy mellett egy éjjeliszekrény féleség.
2018. ápr. 18. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
22%

Szia!

En 13 honapja szultem a Peterfyben, en alapitvanyi szobaban voltam, az egyik let agyasban. Ha van fogadott szulesznod, akkor o el tudja intezni az alapitvanyi szobat, persze csak abban az esetben, ha nincs tele.


Ha barmi kerdesed van, szivesen valaszolok, segitek. :)

2018. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
47%
Bocsi, ket agyast akartam irni... csak felre nyomtam....
2018. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%
Januárban szültem ott, szerencsére pont lett egy szabad hely 2 ágyasban. Sajnos a tb alapú szobák borzasztóak, wc/fürdő a folyosó végén, az is olyan hogy sokan inkább nem fürödtek. Drukkolok, hogy legyen szabad hely! Viszont mikor mész szülni, a felvételnél mondd mindjart, hogy alapítványit szeretnél.
2018. ápr. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Én másfél éve voltam 2 ágyas alapítványi szobában, de láttam a normál kórtermeket is. Negyedannyi mozgástér nincs, az ágyak bezsúfolva, 1 db kis szekrény és a babák kiskocsija is útban lehet. A fürdő és a wc a folyosó végén van, egy db kulccsal lehet kijutni a látogatási időn kívül, ami gond, mert ha valaki épp kivitte, várhatod, hogy visszajöjjön vele.


Az alapítványi szobában van fürdő, kicsi, de napi többször takarítják. A szoba a másikhoz képest akkora, hogy táncolni lehet benne.


Ha lesz fogadott orvosod vagy szülésznőd, az segíthet bejutni. Nagyon megéri.

2018. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
66%
Az a korhaz borzalmas
2018. máj. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

A szoba elment, nekem megfelelt arra a 3 napra.

Viszont hadd osszak meg egy tanácsot, ha meleg lesz, adj vizet a babának!! Első babámat ott szültem, nem adtak neki, azt mondták nincs szükség rá jajjjahaj nem fog szopizni ha kap vizet vagy tápszert. 3. napon hazaengedtek papírforma szerint. Aznap délután kisfiam mozdulatlanul feküdt, (már a kórházban is gyanús volt, rá is kérdeztem, azt mondták a csecsemősök ó, csak ilyen nyugodt baba ebből is látszik hogy jól van lakva.. ), lázat mértem neki, 39,4!

Visszarohantunk azonnal, a gyerekorvos megvizsgálta, közölte hogy a baba a kiszáradás szélén áll és ha nem veszem észre hogy lázas, reggel nem ébredt volna fel. Férjem rohant a csecsemőosztályra és az ottani gyerekdoki is megkapta a magáét. Az orvosomtól is és a beteg csecsemőosztály orvosától is!


2. babámat már a Jánosban szültem, ott természetes volt hogy melegben folyadékot kapnak a babák és ha anyuka kéri, tápszert is.

2018. máj. 25. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Rendben, köszönöm, figyelek, július közepén fog születni!
2018. máj. 25. 08:43
 9/16 anonim ***** válasza:
Off: Nagyon durva a kiszáradásos story. Én is olyan kórházban szültem, ahol nem adnak tápszert és cukros vizet a babának. Ezzel egyet is értek, azzal is, hogy fonts a szoptatás, és hogy pici a kis gyomra és nincs szüksége tápszerre.. na de, hogy a józan észt képesek figyelmen hagyni a fantasztikus orvosi irányelvek miatt és nyáron nem adnak vizet a babának azért ez nonszensz.. És akkor így bízzunk meg az eü. személyzetben.. Holnap meg már más lesz az ajánlás és akkor azt kell követni..
2018. máj. 25. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

7. vagyok, elfelejtettem leírni, hogy 2. babám (aki már kapott vizet és tápit a 35 fokban a kórházban), 9 hónapos és még mindig szopizik, mindössze az első 2 hétben kapott tápszeres pótlást, aztán elhagytuk és elég lett neki az anyatej.


Igen, sajnos nagy melegben fokozott odafigyelés kell és nem szabad keményfejűen ragaszkodni a tankönyvi ajánláshoz. Sajnos az eü képzetlenebb emberekéi csak azt tudják amit bebifláztak a vizsgára, de mellette gondolkodni már nem képesek :(

2018. máj. 25. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!