Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt szabad kis...

Terhesség alatt szabad kis mennyiségben alkoholt inni?

Figyelt kérdés
Ti ittatok egyszer egyszer egy deci bort, vagy egy fröccsöt nyáron a terhességetek alatt?

2018. ápr. 20. 18:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
32%
Én még nem terhesen is ki nem állom az italt, terhesen meg főleg.
2018. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
58%
Nem.
2018. ápr. 20. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
72%

Én télen voltam igazán sok hetes terhes, akkor 2 alkalommal ittam egy kicsi pohár forralt bort.

A többit nem kívántam, de ha valami olyasmi volt, 1-2 kortyot kortyoltam a párom cideréből vagy fröccséből.


Időben, a 40. héten szültem.

2018. ápr. 20. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
64%

36 hetes vagyok és semmit nem ittam.

Terhesség előtt ha ittam azért legalább 2 pohárral vagy akár 3 is megittam.

Terhesen 1 deci bort teljesen feleslegesnek tartom.

De biztos van aki 1 pohárral megiszik pl ebéd mellé. Engem nem is zavar de én biztos nem tenném

2018. ápr. 20. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Nem.
2018. ápr. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
91%
Egy-két alkalommal a nagy melegben egy lata fröccsöt én ittam és jól esett. Egyszer egy dl sort is. Én nyáron voltam nagyon terhes egyfolytában a limonádét kívántam.
2018. ápr. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
17%
Engem a tulajdon vedőnőm "biztatott", hogy egy deci Vör belefér ha akarom, de NEM! Banyek aki nem bír ki 9 hónapot alkohol nélkül az ne akarjon gyereket :/ Persze, nem egy pohár valamitől lesz baja de akkor is árt az idegrenszerének. Én meg kicsit se vagyok hajlandó direkt ártani neki.
2018. ápr. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
56%
0% gyumis sört ittam!
2018. ápr. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
46%
En nem ittam egy kortyot sem, harom gyerekem van. Abszolut ellenzem terhesseg es szoptatas alatt.
2018. ápr. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%

Nem ittam egyszer sem az első terhességem alatt sem és most sem. Sőt, kaptam kézműves konyakos meggyet és azt sem kóstoltam meg. Pedig amúgy időnkémt szoktam inni pár pohárral.

Nem ítélem el azt, aki megiszik 1 deci bort vagy egy pohár sört de én inkább kihagyom. Biztos akkor sem lenne baja ha néha elszívnék egy szál cigit de azt sem teszem. Majd amikor már kint lesz a baba és már nem szoptatom, lehet néka iszogatni, cigizni, tatár beafsteaket enni stb. :)

2018. ápr. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!