Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Avent vagy tomee tipee egy...

Avent vagy tomee tipee egy újszülöttnek melyik jobb? Praktikusabb?

Figyelt kérdés

Minden védőnői prospektusba aventes dolgokat nyomatnak.

De csak én látom úgy hogy látom külföldön meg népszerűbb a tomee tipee?

A brendonban igen jó áron van kezdő szettjük.

Sterilizálóval.3 db cumisüveg.

1 kézi mellszívó.

Melltartó betétek.

2 cumi.

Stb..

Még az Avent nekem sokkal drágábbnak tünik..

És pl.ez a helyzet a libero kontra pampers kérdéssel is.

Én a libero mellett tettem le a voksom.


2018. ápr. 29. 17:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Én Aventre szavazok,megbízhatóbb,jól bevàlt màrka.
2018. ápr. 29. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
48%

Mellszívóból elvileg a Medela a legjobb.

Pelenkából nekünk is a Libero jött be, a Pampers nem illeszkedett és irritálta a gyereket.

Ingyen csomagban mi kaptunk az Avent mellett Tommee Tippeet is, azt fogadta el a gyerek, utána abból vettünk cumisüveget is.

Egyedül a szelepes itatóit nem ajánlom. Abból nekünk a Munchkin jött be.

2018. ápr. 29. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%

Mellszívóból csakis Medela vagy esetleg Avent. A Tomee tipee egy rakás sz*r (már bocsánt), konkrétan a kukába dobtam mert nulla a teljesítménye! (Én is egy ilyen szettet vettem)

Cumisüveget is aventosat vettem, vizet kapott belőle a lányom, arra teljesen jó volt. 5 hónaposan kapott először tápszert és csak a lansinoh momma üvegből fogadta el, pedig vettem Avent-ot meg Tomee tipee-t is.

2018. ápr. 29. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%

Nekem csak Aventes termékem volt. Mivel elsőre ez bevált, mást nem is próbáltunk.

Pelusból nekünk a Pampers jött be.

2018. ápr. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
41%

Mellszívóból medela valóban.

Cumisüvegből tommee tippee. Az avent kritikan aluli.

2018. ápr. 29. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
32%

Vedd ami szimpi. A gyerek majd eldönti mit választ. Kiváltottad már az ingyenes minimanó csomagot?

Én tavaly szültem és akkor tommee cumisüveg és játszócumi volt benne de a babám nem tudott inni belőle így a mam vált be játszócumiból pefig dm és nuk.

Mellszívó avent volt bevált

2018. ápr. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
54%
Az avent se a legjobb, de a tomee tippinél azért jobb, a tt-t össze se lehet csavarni, mert egyszerűen rossz a menete. Az aventtel is voltak rossz pillanatok, kifolyik, ilyesmi, de ezt használjuk a legtöbbet.
2018. ápr. 29. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
42%

Nekünk avent cumisüvegünk volt, és mellszívóból is ezt a márkát használtam. Ajándékba kaptam őket a nővéremtől, akinek ez a márka nagyon bevállt, így szülinapomra ezzel lepett meg. Nem panaszkodhatom. Jól bevált. Annyi, hogy a cumisüveg készlet classic volt, a mellszívóhoz viszom natural volt. Egyszer a natural volt kéznél, így abból adtam neki tejet, utána a classicot már nem fogadta el.

Pelenkából mind a 2 említett márkát kipróbáltuk, a Libero néhány nap alatt kicsapta a lányunk bőrét. A Pampers viszont nagyon jó volt. A zöldet használtuk többnyire.

2018. ápr. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
52%

Avent natural kezi mellszivo es ugyan ilyen cumisuveg valt be. De a cumibol is az aventet szerette a kislanyom.

Pelenkabol probaltunk sokfelet, de csakis a pampers premium care birt el barmit!😉

2018. ápr. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
51%
Attól,hogy valaki nem szimpatizál egyik vagy másik márkával,még nem kell 0- ra pontozni,akinek ez bevállt.Ez rettentő gyerekes.
2018. ápr. 30. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!