Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Veszélyes lehet? (12+2)

Dia90 kérdése:

Veszélyes lehet? (12+2)

Figyelt kérdés

6hetesen lett egy kisebb hematomám,ami kifakadt a 9.héten.Egyböl lett egy másik...2cm kb. Majd a 10.héten 12x7mm lett. 11+0 21x14mm,utolso uh n(11+6) a doki 18x7mm nek mérte.

Szedek 3x1 utrogestant,3x1 rutascorbint,3x1 magnéziumot.

16honapos fiam mellett pihenek amennyit csak tudok.

Mennyi idö mire felszivodik?

Két nap mulva megyek genetikai uh ra,



2018. ápr. 29. 20:51
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia.nekem a 10.héten derült ki hogy van,és igazából a 18.heti genetikai uh-on is látták még,bár akkor már szervülő haematómaként volt feltüntetve.

Általában a 20.hétre mondják hogy eltűnik.vagy szervül

2018. ápr. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
És igen,ha nem pihensz eleget,veszélyes is lehet.nekem konkrétan 2 hétig nem is volt szabad kikelnem az ágyból...nyilván tudom,hogy kicsi gyerek mellett ez szinte kivitelezhetetlen,de tényleg pihenj amennyit csak tudsz!!
2018. ápr. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem a kórházból se engedtek haza amíg a hematoma nem tűnt el. Hiába van két fiam. Bent kellett maradni. 12 napig. Addig a nagyik nagybácsi apuka voltak a fiúkkal.
2018. ápr. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem nincs olyan szerencsém h segitséget kapjak,igy probálok pihenni amennyit csak tudok a kisfiam mellett.
2018. ápr. 30. 09:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!