Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15 hetesen másnak is vannak...

15 hetesen másnak is vannak ilyen tünetei?

Figyelt kérdés
Bugyborékol a hasam.Na de olyan mintha most csúnyán fogalmazok "csikarna"közbe meg tuti nem amiatt van.
2018. ápr. 29. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet bélmozgás de már magzatmozgás is. Viszont nekem a beleim sokszor csinálja ezt, és legtöbbször hasmars a vége. Én már nem vagyok terhes, de 1. babám előtt semmilyen bélmozgást nem éreztem, a második terhességem elején napi 20x biztos, azóta se tudnám megmondani mikor kezdtem el érezni a babát, mert eleinte a magzatmozgás is hasonló érzés volt nálam. Persze feltűnt, hogy egyre erősebben érzem, így nyilván biztos lettem benne, hogy ő. (Csak abban nem, hogy mikor éreztem először)
2018. ápr. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jelen! 15 hetes vagyok és dettó ugyanez. Elég idegesítő főleg hogy más is hallja.
2018. ápr. 30. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak én vagyok így! Állandóan "mozog" a gyomrom, beleim. Többször volt hasmenésem is, de szerencsére nem mindig.

Nem tudom mikor múlik el, de már nagyon várom.

17+5 hkm

2018. ápr. 30. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!