Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Adnátok a Bence nevet vagy...

Adnátok a Bence nevet vagy túl tucat?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 30. 21:34
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
18%
Szépen hangzik, de ez már olyan gyakori, hogy nem számít névnek, lassan már csak a "fiú" szinonimája. Lassan már nem lányok és fiúk vannak, hanem lányok és bencék.
2018. máj. 1. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
21%
Szerintem a Bence igenis szép név, az én gyermekem második neve is ez. Mellesleg sem a férjem sem én nem ismerek egyetlen egy Bencét sem. Ennyit a tucatnévről. Inkább Bence, mint Sanyi, Jani, István, Zoltán és a többi. Minden második embert így hívják!
2018. máj. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
10%
#12 a felnőttek közt hívják minden másodikat így...
2018. máj. 1. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom,nekem ha tetszik egy név,pont azt sz*rom le a leginkább,hogy mennyire gyakori. Én nevet akarok adni a gyerekemnek,nem pedig yolo-zni valami borzalmas Brazil szappanoperából kilopott névvel,hogy mennyire egyedi vagyok.
2018. máj. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!