Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 20 hetes kismama vagyok,...

20 hetes kismama vagyok, tegnap elkezdtem köhögni, nem volt vész, most délutánra viszont a lázam is felment. Orvosom szabin van. Menjek háziorvosi ügyeletre?

Figyelt kérdés

Tipikus megfázás, de elég gyenge vagyok. És nem tudom mit tehetnék be rá.

Érdemes elmennem még ma este vagy várjam meg a holnap délutáni helyettes orvost?

Köszi a válaszokat.


2018. máj. 2. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Kék panadolt a lázra mindenképpen vegyél be!
2018. máj. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ha van algopirin szedd azt.Vagy Rubofent lázra.Holnap menj az ügyeletre.Ha mas panasz nincs akkor szerintem nem ügyeleti ellátás.

De ha semmilyen lázcsillapítód nincs és rosszabb akkor menj az ügyeletre.

Lehet tüdőgyulladás is...

Ezt te érzed.De egy kismamának nem fogják mondani minek jött ügyeletre.A lázas állapot ha nincs kezrlve veszélyes a babára.

2018. máj. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Bocsi nem ügyeletet akartam írni az rlején hanem szakellátást.
2018. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a háziorvosod szabadságon van, akkor ahhoz kell menni, aki helyettesíti.
2018. máj. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Férjem nagyon aggódik, úgyhogy mindenképp megyünk este a háziorvosi ügyeletre. Hűtőfürdőztem egyet még korábban, de nem ment lejjebb sajna.
2018. máj. 2. 14:49
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

Terhesen orvos felel érted. Az itt kapott gyógyszerezési tanácsokra ne hallgass, állapotosoknak még a Gyógyszerész válaszol oldalon a képzett gyógyszerészek se tippelgetnek.


Ha van nőgyógyászati klinika/ügyelet a közelben, oda érdemes bemenni vagy legalább felhívni őket. Ez nem kifejezetten háziorvosi, inkább nőgyógyászati kérdés.

2018. máj. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem az ügyeletre tartozik. Szerencséd lesz, ha nem hajtanak el azzal, hogy vegyél be egy vény nékül kapható lázcsillapítót és holnap menj háziorvoshoz.
2018. máj. 2. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Semmikèppen ne maradj lázas vegyél be vmilyen lázcsilapítót. A láz nagyon veszélyes a babára nézve! Èrdemes mielőbb menned de a lázcsillapítàs a legfontosabb!
2018. máj. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!