Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dm kismamavitaminja szerintete...

Dm kismamavitaminja szerintetek jó?

Figyelt kérdés

8 héttől 13 hétig elevitet szedtem.

De mivel okádtam tőle váltottam.Most dmeset szedek.

Nyilván a legolcsóbb árkategória.

És úgy veszem észre semmit nem ér.

Egyfolytába azt kérdezik tőlem hogy szedek vitamint?

Az inyem minden nap vérzik fogmosásnál.

Vitaminhiányra utaló tüneteim vannak.

Ájuldozás érzés pl


2018. máj. 7. 08:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Nyilván ezért kérdezik meg sokan szedek e vitamint..
2018. máj. 7. 08:08
 2/8 anonim ***** válasza:
Kb. a második trimeszter óta azt szedem és nekem tökéletes lett a vérképem. Persze mellette sok gyümölcsöt és zöldséget eszem.
2018. máj. 7. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az első terhességem alatt Femibiont szedtem, kellett vas pótlás és nem volt tökéletes a laborom. A második terhességem alatt DM vitamint szedtem és minden tökéletes volt. Semmi pótlás nem kellett.
2018. máj. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Minden terhesség más még egy anyánál is. Lehet, hogy neked nem vagy nem csak egy multivitamin kéne, amiben mindenből van kicsi, hanem vérvétellel kideríteni, miből van hiányod, és ha van, abból nagyobb dózist szedni. A fogínyvérzés C-vitamin hiányra utalhat, de terhesen egyébként is több baci hajlamos "előállítódni" a szájban (pláne hányásnál vagy refluxnál), így a gyakoribb fogmosás, fogselyem használat mellett érdemes 3 havonta fogkő-leszedésre is elmenni. Ájuldozás lehet vashiány miatt, de lehet alacsony vérnyomás vagy ingadozó vércukorszint miatt is (meg még pár ok).
2018. máj. 7. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Maga a votamin jó.

De mellé 1000mg-os c vitamin,folsav kell és idővel magnézium is.

És sok zöldség gyümölcs.


Amugy én biotech one a dayt szedtem végig 😁 doki megnézte az összetevőit és azt mondta mehet.Franc se akart mást próbálgatni hátha hányok tőle.

2018. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én is csak Biotech one day-t szedtem, mellé külön folsav. Magnéziumot akkor ha kellett. Tökéletes volt minden
2018. máj. 7. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a dm vitamint szedtem, végig tökéletes volt a vérképem és nem kellett mellé kiegészítés sem csak magnézium szükség szerint.
2018. máj. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szorulást okozott. (Nem bírom a vasat)
2018. máj. 7. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!