Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor lehet tesztelni leghamar...

Mikor lehet tesztelni leghamarabb?

Figyelt kérdés
Azt olvastam beagyazodas utan 14 nappal kimutatja a teszt. Ha valaki mensikor esik teherbe (tudom kicsi az esely de akkor is ott van az a minimalis) ket het mulva kimutatja a teszt? Vagy csak mensi elmaradàsakor? Azaz kb 4hèt mulva
2018. máj. 8. 20:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha késik a mensid akkor érdemes előzször tesztelni
2018. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megtermékenyítést követően 14 nappal már biztosat mutat a teszt.

Ha mensikor esel teherbe,akkor 2 hét múlva ugyanúgy ki kell ,hogy mutassa,nem tudom,hogy miért lenne különbség a 2 eset között.

2018. máj. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kivétel ez alól ha nem akkor esel teherbe hanem a spermiumok úgymond vártak, ésegy későbbi peteerekkor termékenyult meg a petesejt. Ez is ritka, de igazolt h egyes himivarswjtek akar 5-7 napig is várhatnak megérő petesejtre. Ekkor az aktus után 14 nappal meg semmit se mutat a teszt meg.
2018. máj. 9. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De hát a kérdésben az áll,hogy akkor mi van,ha mensikor ESIK TEHERBE,az azt jelenti,vagyis,ha megtermékenyíti a spermium a petesejtet,ergo ha akkor van peteérés és nem védekezik az illető.
2018. máj. 9. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!