Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama melltarto helyett...

Kismama melltarto helyett vehet a második trimedzterben 1-2 nagyobb, hagyományos melltartót?

Figyelt kérdés
Vagy van bármi különbség?

2018. máj. 10. 14:21
 1/7 anonim ***** válasza:

Vannak olyan kismama melltartók, amik egyben szoptatós melltartók is. Eleve úgy vannak kialakítva (Emma Jane-jeim voltak), hogy nem fogod kinôni, az alja pedig gumirozott, nincs benne merevítô. Ezáltal sokkal kényelmesebb a normál melltartónál.


Illetve ahogy írtam egyben szoptatós melltartó is, vagyos nem kell külön beruházni késôbb. Én szerettem. Nem a legszexibb ruhadarab, de ruha alatt senki nem látja, ellenben ahogy írtam nagyon kényelmes.

2018. máj. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze, én terhesen is szerettem szexi melltartókat hordani! Ráérsz a kismamásra szülés után...
2018. máj. 10. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

En ahogy terhes lettem megutaltam a sima melltartokat. Kicsik is lettek gyorsan igy en sima toppokat vettem ami nagyon jo anyagu szivacsos es tokeletes a tartasa. Sajnos hiaba mondom hol vettem mert kulfoldon elek es otthon nincs ilyen bolt :( de nezelodj hatha talalsz.

En a lidlbe vettem egyebkent nagyon kenyelmes szoptatos melltartot. Az van otthon is figyeld mindig.

2018. máj. 11. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én vettem olyat, ami alváshoz is jó.( csak az elején kellett)


Napközben nem hordtam ilyen a 15. Héttől kell nekel nagyobb melltartó.. Ehhez nem kell, hogy kismama legyen.


Nem bántam meg, mert már most látom, hogy ez a kosárméret is gondot fog okozni ha bedurrannak a tejtől, így a szoptatós kismama fehérneműket dobhatnám félre, mire szükség volna rá.

2018. máj. 11. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy, hogy kismama vagy sima melltartó. A lényeg hogy kényelmes legyen, és merevítő nélküli. Nem tudod, mennyit fog nőni a melled várandósan (nekem most a 4. gyerkőcnél a 25. hétben még semmit nem nőttek, az elsőnél már a 17. hétben hatalmasak voltak).


Én is vettem az első várandóságom alatt olyan kicsatolhatós szoptatós melltartót, de igazából jobban szeretem a sima egyszerű pamutokat, ha alul sem szoros, akkor csak egy mozdulattal felhúzod, vagy felülről kibuktatod a melledet, szoptatsz, és aztán dugod is el. Nyáron, pántos pólóban egy mozdulattal tudom lehúzni a pólót és a melltartót, a hasam sincs kint, teljesen diszkréten lehet szoptatni bárhol. A csatolós kismama melltartón ha az a kis műanyag csat eltörik, akkor úgyis be kell varrni az egészet és rögtön ugyan ott vagy, mintha lenne egy nagyobb méretű, sima melltartód. :D


Szerintem nem érdemes irreálisan sok pénzt kidobni kismamás cuccokra, amennyiben van alternatívája. :)

2018. máj. 11. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Második babámat várom. Az elsővel vettem 2 szoptatós melltartót, amit már terhesen elkezdtem hordani, mert azt mondták kényelmes. Nem éreztem különbséget, viszont zavart, hogy nem tart megfelelően. Vettem merevítős melltartókat, csak nagyobbakat és tökéletesek voltak szoptatáshoz, csak félrehúzom és ment is. Megtartottam őket és most a második babánál már csak normális melltartókat hordok.


18 hós anyukája és 19 hetes kismama :)

2018. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem hordtam sose szoptatóst/kismama melltartót mert nem tetszett.. A rendes is jó, csak a cicim alá toltam és szopi... Nem éreztem slampisnak magam a szép fehérnemüben és mindig csinosan!
2018. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!