Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennétek terhesen vízbe, ha...

Mennétek terhesen vízbe, ha hajlamosak lennétek fertőzésekre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
55%
egyértelmü nem!
2010. jún. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
Eszembe sem jutna, de még így, hogy nem vagyok hajlamos a fertőzésekre, így sem megyek.
2010. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Még akkor sem ha nem lennék hajlamos fertőzésre.
2010. jún. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Semmi esetre sem! Tudom, hogy jó lenne belemártózni a vízbe, de rettentő sok veszély fenyeget egy kismamát!
2010. jún. 14. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Én is tök egyértelműen NEM-re gondoltam, csak a szintén terhes barátnőm meg menne, és már aggódtam, hogy túlparázom a dolgokat.


Köszi hogy írtatok!

2010. jún. 14. 13:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Strandra, wellness fürdőbe, termál fürdőbe semmiképpen. Természetes vízbe igen. Mindkét terhességem alatt fürödtem többször is Balatonban, Velencei tóban. De előtte mindig kikértem az orvosom véleményét, ő megvizsgálta a méhszájat, és mivel szerencsére zárva volt, engedte a tóban fürdést.

A legideálisabb állítólag a tengervíz, a sótartalom miatt ott nincsenek fertőzések.

2010. jún. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Ilyet csak a hülye csinál már ne haragudj de erre a kérdésre nem lehet értelmes választ adni.Mondjuk ha vak volnál kimennél az autópályára sétálni?Ugye milyen hülye kérdés?A te kérdésed is kb.ilyen.
2010. jún. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem. Ha nem lennék hajlamos rá, akkor sem.
2010. jún. 14. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!