Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális ilyenkor, hogy...

Normális ilyenkor, hogy abszolút nincs étvágyam?

Figyelt kérdés
6 hetes vagyok, azt mondja mindenki ilyenkor kellene legtöbbet enni, de egyszerűen nem bírok. Semmire de semmire nincs gusztusom. Mindennap erőszakkal eszek minimális mennyiséget. Írtózok minden kajától, és félek, hogy baja lesz tőle a picinek, hogy nemkap rendes mennyiségű táplálékot..

2018. máj. 12. 12:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem sem volt ebben a melegben tavaly várandósan. Én sokat ittam gyümölcsleveket szedtem vitamint. Többször ettem keveset. Próbálj meg gyümölcsöket enni az könnyebben lecsúszik. Nem lesz baja csak akkor,ha éhezted magad. Amúgy sem kell kettő helyett enni. Kitartás. ☺
2018. máj. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Teljesen normalis es ha nem vagy alultaplalt, akkor boven eleg az, ha iszol eleget, szedaz vitamint.

Az ivas viszont tenyleg fontos, foleg melegben, arra figyelj oda.

Nekem volt ilyen is, mint neked, vekony voltam, meg fogytam az elejen, de nem volt gond az sem.

Olyan terhessegem is volt, amikor kb semmit sem ereztem, normalis etvagyam volt.

A mostaninal meg kb 7-12 hetes kor kozott allandoan ettem valamit, mert kb egesz nap (ejjel is) emelyegtem es egett a gyomrom, csak akkor volt egy hanyinger es visszafolyo sav nelkulu fel oram, ha ettem valamit.

Szinte semmi sem esett jol, de akkor is leggyurtem valamit ujra es ujra, hogy vegig vigyem a napokat. Igy meg hiztam is 2 kilot mar az elso trimeszter vegere, amikor is minden bajom megszunt.

Szoval ez rendben van es nagy esellyel kb 1-2 honapon belul elmulik.

2018. máj. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem se volt. Egész terhesség alatt pár hetet kivéve, nagyon étvágytalan voltam. Talán 24 hetes kor körül pár hétig, aztán 36 hetes kortól ettem csak jó étvággyal. Nem voltam vékony amúgy se (170cm/65 kg volt a kezdősúlyom) és bőven ittam nyáron vizet, igaz nem az elején voltam, mert szeptemberben szültem, de 3-4 liter víz biztosan lecsúszott.
2018. máj. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat. Megpróbálok minnél többet inni.😊 Az még megy😂 Vékony énsem vagyok 162cm és 66 kiló. Sós kekszet fogok venni azt fogom csipekedni meg gyümölcsöt, hátha az lemegy mert semmi nem akar sajnos... Remélem mihamarabb átmegy és fogok tudni rendesen enni:)
2018. máj. 12. 13:25
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia. Én 5+5 hetes vagyok ugyanezzel a problémával. Az első terhességemnél is ez volt, akkor ropit tudtam enni, most a ropi sem megy :(
2018. máj. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 7 hetes vagyok és ugyanezzel küzdök. Én mondjuk éhes vagyok, de semmi nem kell. Pedig nem is émelygek.

Csak semleges dolgokat tudok megenni, mint üres vajaspirítós, krumplipüré magában, ropi, sajt. Gyakorlatilag ezeken élek 4 hete.

2018. máj. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!