Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Székrekedés terhesség alatt....

Székrekedés terhesség alatt. Kinek mi vált be? Nekem egyelőre semmi nem használ.

Figyelt kérdés

9 hetes terhes vagyok. 4hete tudom, hogy terhes vagyok. Azonnal abbahagytam a dohányzást (napi 1 doboz),és azóta semmi sem segít. Sok folyadékot iszom, sok gyümölcsöt, zöldséget, müzlit,joghurtot eszem, magnéziumot szedek. Semmi... Próbáltam a szilvalekvárt, semmi. Áztattam aszalt szilvát vizbe, semmi. Barackot ettem tejjel és kefírrel, semmi. Áztattam lenmagot, az sem segít. Legutóbb már kaptam a nőgyógyászomtól hashajtót, 3 napja iszom, és semmi... (A semmi ugy értendő, hogy kb. heti egyszer, elenyesző mennyiség.)

Kezdek kétségbe esni. Félek ez csak rosszabb lesz. Van valakinek esetleg valami ötlete?


2018. máj. 12. 17:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Duphalac szirup jó volt nekem
2018. máj. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mira víz. Esetleg azt próbáld még meg. De 1 nap után azért ne várj csodát. Nekem amúgy a lenmag segített.
2018. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is heti 1x volt. :/ Teljes kiőrlésű lisztből készült pékárut eszel? Ugye annak sokkal magasabb a rosttartalma. Én ráálltam a napi 5-6 evésre, meg nagyon sok rostot megettem (tk kenyér és kifli főleg, zöldség gyümi átlag fél - fél kiló) nagyon sok vízzel, rajtam segített. Én magnesii citricit szedtem de megittam mellé 1-2 tasak magnosolvot is ha mégis kimaradt 1 nap, másnapra volt eredménye.

Mikor elkezdtem vasat szedni, akkor viszont visszajött a gond. Azt lecseréltettem másikra.

Mira víz nekem semmit se csinált, pedig nagy reményeket fűztem hozzá.

Glicerines kúp se hozott eredményt.

Vastartalmú kismamavitamint szedsz amúgy?

2018. máj. 12. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nálam ennyire nem volt durva, inkább h kb szültem bogyóztam...

Vasat kihagytam 1 nap, akkor jobb volt.. Nem lett gyakoribb, de könnyebb

2018. máj. 13. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nem szedek vasat, magnosolvot iszom. Próbálkozom tovabb, egyszer csak megtalálom a csodaszert... Az, hogy nálam ennyire durva, szerintem összefügg a dohányzás abbahagyásával.
2018. máj. 13. 14:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!