Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki volt már így? (a többi...

Valaki volt már így? (a többi lent)

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy terhes e vagyok vagy sem,a teszt nem mutat semmit orvos is 3het múlva adott idopontot.

A teszt negatív de mégis úgy érzem mintha lenne valami ott.Most a hónapban késett 3napot de alig alig volt valamicske első nap volt aztán elmúlt ra egy nap mulva.aztan másnap jött egy kevés sötét színű majdnem ilyen barnás vérzés ami 1es fél napig tartott,ami után megint világos volt egy felnapig.Rosszeletek hanyingerek jönnek rám gyakran a hasamban meg azt érzem mintha valami puffasztana folyamatosan.

VOlt barátommal április elején marcius végén voltunk úgy együtt 2x amikor nem védekeztünk és nem tudom megmondani miért nem de most teljesen kétségbe vagyok esve.



2018. máj. 15. 21:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Márciusi végi fogantatást már április közepén kimutatott volna a teszt.

Nem vagy terhes.

2018. máj. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor ha a teszt negatív tuti nem vagy terhes
2018. máj. 16. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Akkor lehet hogy csak bekepzelem már gondoltam erre is,köszönöm a valaszokat
2018. máj. 16. 12:05

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!