Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Házasélet tilalom alatt szex?

Mikogabi1223 kérdése:

Házasélet tilalom alatt szex?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Nőgyógyász házasélet tilalomra rakott, mert 2x nagyon picit véreztem, vérzés nyomát nem is találta!

Már 10 hetesen eltiltottak, és kezdem nehezen bírni!

Óvatosan sem lehet együttlenni? Valakinek tapasztalat? Előre is köszönöm

28 hetes kismama



#szex #terhesség #Házasélet tilalom #Apró vérzés
2018. máj. 17. 17:42
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
98%
Nekem is volt ilyen problémám, de kibírtuk. Szerintem, ha nehezen bírod, még 2-3 hetet mindenképpen várj, aztán kérdezd meg újra az orvost. úgy tudom, a 2. trimeszterben a legbiztonságosabb az együttlét, persze óvatosan akkor is.
2018. máj. 17. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiszem hogy nem bírod ki! A szeretetnek, szerelemnek ezer kimutatási módja van, mutassátok ki máshogy. Ha meg konkrétan a dugás hiányzik, akkor azzal nincs mit tenni ha eltiltottak.

Komolyan: az orvos megtiltja, mert valószínű oka van rá, erre te okos nőként abban reménykedsz hogy egy Dr. Gyakoris Netező "felment" és megírja hogy dugjál nyugodtan?! Nem hiszem el hogy a nők mennyivel kevésbé bírják ki viszketés nélkül mint a férfiak ha a baba egészségéről van szó! Naponta problémázik a szexhiányon egy nagypocakos kismama....komolyan ez most a legfontosabb?

2018. máj. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%
Rakjon s..gbe az urad, azt biztos nem tiltották meg!
2018. máj. 17. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
69%
Szeretnél szülni most? Ha nem, akkor mély levegő és olvass valami másról! A gyerekvállalás felelősségvállalás és lemondás. Lehet elkezdeni gyakorolni!
2018. máj. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Hát sztem azért tiltott le mert ugye ilyenkor vérbővebb a hüvely gondolom így pattant el akkoris az ér.azóta az már bőven meggyógyult.

De lehet egy újabb aktussal újabb ér pattana el.

Én rákérdeznék a helyedben!

2018. máj. 17. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
80%
2. vagyok, 2 gyerekem van. Valahogy az ő egészségük fontosabb volt, mint hogy nagy hasas terhesen a férjem jól megdöngessen. Az egymás iránti gyengédséget mashogy is ki lehet mutatni. Az meg k.b.sz.ttul mindegy (ha már lemegyünk alpáriba..) hogy a védőnő mit gondol, meg hogy neked mi a szakvéleményed. Az orvosod uh-ozott és vizsgált.
2018. máj. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
30%

Az orgazmus köztudottan okozhat enyhe méhösszehúzódást, meg ugye maguk a mozdulatok is "veszélyesek" lehetnek egy problémásabb terhességben...nyilván ezért a tiltás.

A legcélszerűbb lenne megkérdezni az orvosodat ő ismeri az állapotod. (Jól és hol tapad e a placenta, zárt e a méhszáj stb)

Amúgy ha az intimitás hiányzik miért nem próbáltok ki "finomabb" alternatív módszereket? (Igen az orális szexre célzok :))

És mielőtt megszólsz 22 hetes vagyok én is. Nekünk ugyan nincs tiltás de így sem tudjuk ugyanazt a tempót diktálni mint eddig, automatikusan óvatosabbak vagyunk. ( és ismerkedünk az alternatív dolgokkal mert lehet 2 hónap múlva már ennyire sem leszek mozgékony :P)

2018. máj. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
46%

Kedves válaszadók! Normális felnőtt embernek van szexuális étvágya, nem kell ilyen alpári bunkonak lenni!

Kérdező! Kérdezd meg újra a nödokit, mert általában csak néhány hétig van eltiltás, nem egész terhesség alatt.

2018. máj. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
89%

Nekünk az első perctől kezdve tilos. Méhnyak elégtelenségem van. Nehezen, de kibírjuk.

De az nem elítélendő, hogy több hónap után hiányzik a szex.

Szerintem egészséges érzés, és egy harmonikus párkapcsolatban igenis kívánja egymást a két fél; mind testileg, mind lelkileg.

Ettől függetlenül ha nem lehet; akkor nem lehet; és meg kell ezzel (is) küzdeni.

2018. máj. 17. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
81%
Itt nem arról van szó hogy kívánja az ember, hisz még jóhogy!! Hanem hogy az orvosa eltiltja, de ő magasról tenne rá ha egy vadidegen azt írná neki hogy uccu szexelhetsz! EZ elítélendő mert orbitális ostobaság!
2018. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!