Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A vizesedés minden esetben a...

Lolol kérdése:

A vizesedés minden esetben a terhesség utolsó hónapjában van? Én 31hetes km vagyok, és elkezdtem vizesedni. Nemsoká szülni fogok?

Figyelt kérdés
Bocsi,ha butaságot kérdezek,de sajnos nem tudhatok én se mindent.
2010. jún. 14. 21:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Vizesedés akármikor lehet.Ettől nemfogsz szülni...:)Az baj lenne ha ettől szülnél,akkor igen sok korababa lenne...Én is 31hetes vagyok,de még szerencsére nem vizesedek.De a dokidnak mindenképp említsd meg majd!
2010. jún. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Magában a vizesedés még nem feltétlenül jelent gondot. Mérd meg a vérnyomásod és ha az magasabb az eddigieknél, akkor sürgősen beszélj a dokiddal.
2010. jún. 14. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is 31 hetes múltam, és most 1 hete a bokám nagyon vizesedik. Gondolom a melegtől is...

Biztos, hogy ettől nem fogsz szülni, de ha vérnyomás-emelkedés is jön hozzá, akkor doki!


Jó egészséget!

2010. jún. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia. Én most járok a 34. hétben , de már kb. 25 hetes korom óta van víz rajtam. Most ebben a melegben nagyon be vagyok dagadva, de a vérnyomásom tökéletes, így addig nagy gond nincs.

Feltétlenül méregesd, ha teheted naponta háromszor a vérnyomásod. Amíg az nem emelkedik, önmagában a vizesedéssel nincs még nagy baj. Gyakran legyen a "magasban" a lábad, így pihentesd.

2010. jún. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én a 28. héttől vizesedtem, ez még önmagában nem baj, csak nagyon kellemetlen!

Akkor van baj, ha emellé még a vérnyomásod is magas, és fehérje van a vizeletben, mert az már terhességi toxikózishoz vezethet! Nekem 2 naponta mérte a vérnyomásomat a háziorvosom (sajna hiába van vérnyomásmérőm, digitális csuklós, és ezt nem fogadta el, mert állítólag nem mér valós értéket), és hetente nézte a védőnőm a vizeletemet, hogy nincs-e benne fehérje.

2010. jún. 15. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!