Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Párom nagyon szeretné az Alex...

Párom nagyon szeretné az Alex nevet, nekem is tetszik, de régen a kutyánkat is így hívták, ezért kicsit ódzkodok tőle. Gáz lenne, ha mégis Alex lenne?

Figyelt kérdés
2008. okt. 30. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem rossz név. De miért nem adtok neki 2 utónevet,így mindenki kívánsága meg lenne.25 hetes mama
2008. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem gáz! Én ismerek ilyen nevű kisfiút, nagyon aranyos. Ha nektek ez tetszik, akkor adjátok.
2008. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Két neve lesz, az első lenne az Alex, a második pedig Patrik lesz.
2008. okt. 30. 17:45
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha a kettő közül kellene választanom, akkor én inkább a Patrik mellett döntenék. De ez az én véleményem, nem nekünk kell itt dönteni, hanem nektek, én döntöttem a saját fiam esetében.

Az Alex is teljesen jó név, nincs vele semmi baj, igazán pasis, viszont tény és való, hogy nem a te kutyád volt (van) az egyetlen, aki szintén erre a névre hallgat.

Ugyanakkor meg ez nem jelent semmit, mert ez szerintem neked sem jutna ez túl sokáig az eszedbe, hamar a fiad lesz az egyetlen Alex, aki az eszedbe jut.

Itt elsősorban az a nagy kérdés, hogy neked gáz-e. Ha kellemetlenül érzed magad miatta, vagy kétségeid vannak, akkor inkább még várjatok egy kicsit ezzel a döntéssel (ha még van idő), hagyd egy kicsit érni a dolgot magatokban.

2008. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Idő már nincs sok, még 1-2 hét szülésig. Szivem szerint én is a patrikot választanám, de a párom nagyon szeretné az Alexot és már beleélte magát.
2008. okt. 30. 18:20
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

az alexnek veletlenul van magyar megfeleloje, a Sándor.

én nem választanám, de ha mindkettőtöknek tetszik, akkor bátran!

(mondjuk én beszélek, akinek a fia valószínűleg Konrád Leó lesz :))

Amugy ha csufolni akarjak a neve miatt, akkor minden nevet lehet csufolni, szoval ez ne tartson vissza!!!

2008. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia. Az én fiamnak is Alex lesz a neve a párom kérésére. Én is ezelőtt csak kutyát ismertem akit így hívtak, de mióta tudjuk hogy fiú lesz, így hívjuk, és már egészen megszoktam, nem jut eszembe a kutya. Sőt most már nagyon is tetszik. Minden jót! 36 hetes kismama.
2008. okt. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nagybáttyámat Alexandernek hívják, s Alexnak becézik. Szép név, nekem tetszik. Én két nevet nem adnék a babának, mert akkor azt mindenhol majd úgy kell hosszan kiírnia. De ez az én véleményem. Mondjuk biztos helyes srác lesz, mert én ált személyhez kötök egy nevet, s nagybátyám iggen jól néz ki :D
2008. okt. 30. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk Alex lesz..és amikor mondtam az egyik kollegámnak, azt mondta a felesége, hogy szerinte kutyanév, mert németo-ban laknak a szülei és ott ez a kutya neve..én meg mondtam, hogy pont fordítva van a dolog..előbb volt a névnaptárban, aztán kezdték adni kutyának is a nevet..de van a házunkban szandra nevű kutya is és akkor mi van??!!

Ne óckodj ezmiatt!

2008. okt. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2008. okt. 30. 18:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!