Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen veszélyes a gyomorron...

Terhesen veszélyes a gyomorrontás?

Figyelt kérdés
Még csak hét hetes terhes vagyok és tegnap elrontottam a hasam. Rossz lehetett a tej(pedig nemvolt büdös vagy savanyú) mert páromnak sem esett jól, neki is ment a hasa tőle. Neki mingyárt ahogy megitta piszkálta a hasát. Nekem csak reggel. És 3x ment a hasam reggel, de azóta nem, csak picit fáj, főleg mióta ettem egy kiflit kíváncsi voltam meg e marad bennem de eddig meg. Kéne mennem orvoshoz? Vagy várjak délutánig és ha még fog menni többször akkor menjek be a kórházba? Most sokat iszok, mert olvastam, hogy az fontos meg pihenek. Amigy sokat nem ittam belőle egy fél litert kb.

2018. máj. 25. 11:07
 1/1 anonim ***** válasza:

Fél liter az nem olyan kevés.


Orvos nem kell, inkább Normaflore vagy hasonló.

2018. máj. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!