Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van/volt másnál kisebb súlyú...

Van/volt másnál kisebb súlyú a magzat az elvártnál? Mi lett a végén?

Figyelt kérdés

Kevesebb magzatvíz miatt kerültem kórházba. Ez megoldódott szerencsére, de továbbra is maradnom kell , mert kisebb súlyú a baba. 27+4 napon mertek 740 grammot ultrahangon. Főleg a combcsontja és a hasa kisebb a kelleténél. Jelenleg diaphyllin infuziot kapok minden nap és fekszek.


Áramlás vizsgálat hetente van, az minden alkalommal tökéletes szerencsére.



Volt valaki hasonló helyzetben? Mi lett a vége?



2018. máj. 30. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:

Akárhogy is lesz, kint biztosan meg fog nőni!

Konkrét okot nem találtak? Nincs elszámolva a terhesség?

2018. máj. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A 12 hetes ultrahang alapján számolják a kort mert a ciklusom kiszámíthatatlanok
2018. máj. 30. 15:48
 3/10 A kérdező kommentje:
19hetesen voltam a második genetikain ott azt mondták, hogy csak 17 hetes, de ne aggódjak két hét simán belefér. Azóta minimum 2 héttel kisebb a baba
2018. máj. 30. 15:52
 4/10 piroska és a farkas ***** válasza:
Nekem is össze- vissza ciklusokkal fogant a kislányom, mondták I eleinte, h egy jò héttel kisebb...aztán csak kijött 4100 grammosan😃. Kìvánom, hogy Minden rendben legyen, simán lehet, h még " korban" is kisebb, az jò, ha figyelnek rád, és ellenôrzik.
2018. máj. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

35. Héten 2000g

31. Héten 1390g

27. Héten 900g

Jövőhéten 37. Hét lesz

Kicsit nagyobb, mint neked.

Én 1 hete kaptam a Diaphyllint végig kapom( gyógyszerben)

Áramlás szupi, nem meszesedik a lepény sem

2,5 kg-ot bízunk benne, hogy eléri...

2018. máj. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Mit mondtak mi az oka a lemaradásának? Nekem úgy tűnik minden rendben, nem tudjak megmondani
2018. máj. 31. 07:23
 7/10 anonim ***** válasza:

Ha ciklusod összevissza van, akkor honnan tudták, mikor vagy 12 hetes?


Bocsi, de ezt nem értem.

Nem lehet, hogy már akkor sem stimmelt a méret?


Amúgy nekem a végén mondták, hogy 3 kg fölötti lesz, meg hogy kevés a magzatvizem. 3 nappal a kiírt előtt született a fiam, 2700 g-mal. Itt kint gyönyörűen megnőtt, most már nagyobb az átlagnál.

2018. jún. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nálam úgy néz ki genetika


Eddig néztük, hogy a méhlepény rendben van-e.

A mozgékonyságát is, de úgy tűnik minden rendben, csak kisebb ( az apja sem volt 2,5 kg, az én ágamról is kis babák születnek, annak ellenére hogy magasak vagyunk..)

Mindig ellenőrizték az áramlást


Amióta kisebb azóta a köldökzsinórt fokozottan nézik:

Áramlás, szűkület, köré van-e tekeredve stb


Elsőre volt tipp, hogy elszámolták.. Én tutira tudom, hogy nem..

12. Heti alapján megállapították utóbb is, hogy jól számolunk..


Bízom a legjobbakban

Majd kinn megnő, csak egészséges legyen

2018. jún. 1. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

30.héten fedezték fel h 3 héttel kisebb a babám mint "kéne". Ezt végig tartotta is, igy 40. héten 2500gr,45cm-vel született, makk egészségesen. A növére pont ugyanekkorámak született, akkor az uh-n sose láttak eltérést:D

Indoklás IUGR azaz méhen belüli retardácio volt.

2018. jún. 1. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nekem is kisebbnek mérték, talán a 37. héten, aztán kétnaponta vizsgáltak.

Végül indították a szülést, mert úgy tűnt nem növekszik és keveset mozog. Így 39. héten született 3kg-val 51 cm-el.

Én úgy gondolom pontosan nem tudják lemérni mert függ hogy fekszik, de kint valóban megnő majd.

2018. jún. 12. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!