Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetesen normalis ha görcsölök? 😯

6hetesen normalis ha görcsölök? 😯

Figyelt kérdés

Els babàm lesz,ìgy nem vagyok teljesen tisztàba mi normalis mi nem.

6 hetes vagyok megcsak de görcsöl a hasam menszesz szerűen habàr nem olyan erősen inkabb mondanàm kellemetlennek ami ilyen 3-4 percig tart majd elmulik ès egy nap többször jelentkezik ès ez melett ritkan szurkal is a hasam.

Keresek ezzel fel orvost vagy ez normalis ilyenkor mèg? 2hét mulva kell orvoshoz mennem legközelebb.

Előre is koszonom a segitseget! :)



2018. jún. 6. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem erős a görcs akkor teljesen normális. Ha mensi görcsnél nem erősebb akkor nincs probléma ne aggódj.

Pár hétig még eltarthat ez az érzés.

23hkm

2018. jún. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem, annàl joval gyengèbb. Köszönöm szèpen a vàlaszt,ìgy nyugotabb lettem! 😊😊
2018. jún. 6. 13:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi, mindkèt terhességemnèl sokaig kitartott, legalabb a 12. hètig. Majd a 36. hèttől újra. Persze csak ha nem erős, nincs verzès. Szedj mar most magnèziumpt, segit.
2018. jún. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Szerencsère nem erős ès vèrzès egyàtalàn nincs. A magneziumot epp ma kezdtem szedni. Köszi a segitseget 😊😊
2018. jún. 6. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!