Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 3. babát ki mikor érezte...

3. babát ki mikor érezte mozogni, mikortól látszódott a pocak?

Figyelt kérdés

#magzatmozgás #3terhesség
2018. jún. 9. 23:20
 1/3 anonim ***** válasza:

Ez a 18. hetem a harmadik gyerekkel.

Most kezd latszodni a hasam, eddig inkabb csak puffadas volt, aztan meg csak annak tunt, de most mar koldoktol gombolyodik es ra is kerdeznek batran. Szoval mar terhessegnek tunik szerintem.

Amugy az elso ket gyerekkel 25 hetes korig nem volt egyertelmu, pedig vekony voltam akkor is, mint most. Szerintem a ket tehesseg, a korom es a rendszeres sport abbahagyasa miatt gyengebb a hasfalam, azert latszik hamarabb.


Viszont a magzatmozgassal “bajban vagyok”. Az elso gyereket 18 hetesen ereztem hatarozottan, a masodik babat 15 hettol.

Most nem tudom, hogy erzem-e, nem egyertelmu. Kb egy hete estenkent olyan, mintha belmozgasom lenne, tehat “befele” erzek valamit, de nem olyan felismerheto magzatmozgas/rugas, mint amire emlekszem.

Ugyanakkor meg furi, hogy rendszeresen van belmozgasom es mindig este, amikor lefekszem, lenyugszom, napkozben meg nem. Szoval talan megis a baba lesz, mellso fali a lepenyem, lehet, hogy amiatt ilyen gyenge az erzes.


Te mennyi idos terhes vagy?

2018. jún. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én még az elején vagyok, 10hetes. Persze még nem érzek semmit és ami látszik az is puffadás. Az elsőt 15hetesen éreztem mozogni a 2at 17-18 hetesen viszont ő korábban látszódott már. Csak kiváncsi vagyok kinél h alakul(t) 😊
2018. jún. 10. 11:27
 3/3 anonim ***** válasza:

Az elsot en 14 hetesen egyertelmuen tudtam hogy o. A masodikat is akorul. Most a 3.at van a 14. het. Lehet multheten is ereztem de az nem biztos. Kicsit bizonytalan nekem is. De tegnap ereztem azt hiszem az biztos hogy o volt😁

A puffadas mindegyik terhessgnel szornyu volt igy mindig meglatszodott egybol meg tobbnek is nezett ki mint amennyi volt a terhessegi het. Most az mar megszunt szerencsere

2018. jún. 10. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!