Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mivel foglalja le magát...

Ki mivel foglalja le magát terhesen?

Figyelt kérdés

Először is leszögezném, hogy veszélyes anyagok miatt jöttem el táppénzre. 9 hetes vagyok, még védőnőnél sem voltam. Unatkozom itthon. Eddig lefoglalt a munka és, hogy utána, ha hazaérek, vannak teendők a lakásban, a kertben, a két kutya körül. Most 2 óra alatt kitakarítok, esténként belocsolok nap közben meg a kutyákkal játszom. Férjem nincs itthon, készenléti rendőr - 1 hetet leszek egyedül. Home offica-ra nincs lehetőség. Olyan ötleteket várok, amivel le tudom foglalni magam az olvasáson, a tévénézésen kívül. A rajzolás nem érdekel sem a keresztrejtvényezés. Inkább a házat szépíteném vagy bármilyen más diy. Ha tudtok.

Meg persze írjátok le a választ a fenti kérdésre is :)


2018. jún. 13. 20:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha a diy érdekel, akkor keress, pinteresten van 26millió, nem tudhatjuk hogy melyik az érdekes számodra.
2018. jún. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Angol tanulás.
2018. jún. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Keress olyan munkát ami nem veszélyes. Nem beteg vagy. El tudsz menni dolgozni. :)
2018. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%

29hetes vagyok most,a 8. het ota itthon vagyok szinten munkakor miatt,meg mert ikrekkel rogton tp-t javasolt a dokim

En peldaul szervezem most a koltozest,listat keszitettem a babaink holmijarol. Ami nincs meg meg azt megrendelgetem netrol,sokat olvasok babas blogokat,baratnozok,szivesen szepitgetnem a lakast de alberlet.. Igaz a kovi is az lesz,egyelore :) de ott nem lesz eennyire meg kotve a kezem. Ha anyaek eppen szabin vannak naluk vagyok,ott altalaban kutyazni is tudok :) Tervezgetem a kovetkezo lakasunk elrendezeset,szivesen mosom a babaruhakat (ezert gondolom lesz aki lehurrog,de en elvezem) uj recepteket probalgatok, probalom tokeletesiteni a sutesi tudomanyom:)

Szeretek viragokat ultetgetni,erre is persze meg anyaeknal van csak lehetosegem:D

Ennyi. Ha meg valami ujdonsag jut az eszembe kiprobalom.

2018. jún. 13. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Tudom, hogyha itt lesz a baba, akkor nem fogok unatkozni :)

Most épp receptet nézegetek zöldborsó és zöldbab eltevésére, mert mi rengeteget eszünk télen is és olyankor a fagyasztottnak igen borsos ára van. De mivel kicsi a fagyasztónk, először fogom kipróbálni befőttes üvegben elrakni :)

Pinteresten már találtam egyet-kettőt de nem mindig jön az ihlet illetve van, ami nem azonnali projekt. Pl amit ott néztam az az, hogy lecseréljük az ágyunkat, a raklapokat az ágy alól (raklap ágyunk van) kirakjuk, lefestem és kerti kiülőt csinálunk belőle belül homokos résszel és jakuzzival nyárára (télére igen borsos ára lenne :D) de ez mint mondtam, jövő évi projekt.

Inkább olyan kéne, amit azonnalosban meg tudok csinálni, nem kerül sokba az alapanyag és széppé tehetem a kertet vele.

2018. jún. 13. 20:41
 6/12 anonim ***** válasza:

Járj úszni, jógázni.

Tanulj nyelveket.

Tanulj meg horgolni (remek mellékjövedelmed lehet belőle)

Barátnőkkel elmenni bárhova.

De amúgy szerintem egy kertes házban mindig van munka, nézz körül. Veteményes van? Lomtalanítás mikor volt? Kerítés lazúrozása? Kerti tó kialakítása? Gazolás? Nagytakarítás?

2018. jún. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
En az elso terhesegemnel rakaptam a pinterestre. Varrtam filcbol 1 rakas figurat, karacsonyidiszeket csinaltam azodabikarbonabol, aztan azokat repesztett festessel lefestegettem, a kislanyomnak a kiságy fole is en varrtam a forgora a diszeket, kaptam varrogepet es azon tanulgattam varrni, csinaltam 1-2 jatekot is. Ilyesmik. En nagyon elveztem. Ha kell otlet, szolj! :D Ja, meg horgolni akartam megtanulni, mert brutal jo allatkakat, labdakat, babaszobaba szonyegeket, meg kosarakat lehet csinalni.
2018. jún. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
61%
3-as! Szerinted terhesen megis hova menjen el dolgozni?! Valoszinuleg senki sem alkalmazna, mert nehany honapon belul megy szulni. A hajam leteszem az ilyen emberektol, komolyan....
2018. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
56%

Vannak kismama muszajos munkak nem vicc ahova direkt ilyeneket keresnek.

Es mivel ez kisvaros igy pesten is van tuti

2018. jún. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Most lehet unatkozol de aztán az unatkozás gondolatát is elfelejted egy joooo hosszú időre. Élvezd amíg lehet a nyugalmat. Pinterest, és az instagram nagyon addiktív, csak ajánlani tudom :))
2018. jún. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!