Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van rá esély hogy megtudjam a...

Van rá esély hogy megtudjam a nemét?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 hét 4 naposan megyek az orvosomhoz. Szerintetek ebben a korban van rá esély hogy lát valamit a nemével kapcsolatban persze ha a baba is megmutatja? 😊 Ugye nem gáz rakerdezni?

Nem sürgős hogy megtudjam csak van 2 kislányom és most kicsit kíváncsivá tett hogy vajon meg egy kislánnyal bővülünk vagy netán egy kisfiú 🙂

Aki ilyen idős kor körül tudta meg mennyire mondták biztosra? Az első két babát nálam 16 héten már egyertelmure mondták, igaz az 4d volt,de hátha.

Köszönöm.



2018. jún. 22. 13:45
 1/9 anonim ***** válasza:

Ha látni fogja úgyis fog mondani valamit

ha láthatóan nem izgatja a téma a nemét még nem látja..

2018. jún. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én csak 20. héten tudtam meg, akkor már 100%-osan, és az is született mindkét esetben. 2 rokonomnak fiút mondtak 15. hét körül, 20. héten pedig lányt, lányaik születtek.
2018. jún. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a gép, már simán láthatják. Persze ha megfelelően fekszik a baba. Nekem leghamarabb 12-13 hetesen mondtak biztosat, igaz, kisfiút, őket könnyebb felismerni :D Sok boldogságot!
2018. jún. 22. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha jó a gép és a baba is úgy helyezkedik, láthatja. Nekem a 12 hetes uh-n mondták 99%-ra hogy fiú, így is lett.
2018. jún. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ugyanaz, mint az előzőnél :-)
2018. jún. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nálam az egyiknél már 11. hetesen megmondták tutira egy régi hangyás sztk géppel, a másiknál meg csak 24 hetesen a 3D-sen - szerintem inkább attól függ, hogyan fordul.
2018. jún. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van esély. Nekem is látszott, hogy kisfiú. (jaaa, amúgy lányom van, szóval még 30. héten sem látták jól, utána meg én nem kérdeztem, mert már annyiszor mondták, hogy kisfiú... Volt ám meglepetés...)
2018. jún. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor van esély! Most már csak reménykedem h a picur is jól feküdjön és a doki is lásson valamit 😊
2018. jún. 22. 16:10
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét alkalommal megmondták a nemét a 12.héten. Eloszor kislány, második alkalommal kisfiú volt. Modern géppel nézte profi doki, de szerintem is inkább az számít, hogy hogyan fekszik a baba.
2018. jún. 23. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!