Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Magyarország is lehetne ilyen?

Magyarország is lehetne ilyen?

Figyelt kérdés
Párommal kint élünk külföldön!Ő már több éve kint van én kb fél éve!Barátainknál nem rég született meg a baba(ők is kint élnek)Amikor a csaj még terhes volt lementünk a piacra!Az itt élő emberek annyira szeretik ha valaki terhes hogy pl. nem tudom hogy hány kilo gyümölcsöt vittünk haza amit ingyen kapott!A babacuccokat is mind fél áron kapták meg szóval Mo. nem lehetne ilyen??Én még nem láttam embereket akik ennyire szeretnék a kismamákat és a babákat!Nagyon szép helyek vannak játszóterek parkok és egy cigicsikket sem találsz vagy akármilyen más szemetet!Szóval le a kalappal előttük
2010. jún. 17. 09:45
 1/6 anonim ***** válasza:
és ez melyik országban van? nálunk túl szép hogy igaz lehessen valaha is...
2010. jún. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Skóciában
2010. jún. 17. 09:55
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehetne, csak akkor több millió ember felfogásán és hozzáállásán kéne változtatni, szóval nem lesz.Itt nem hogy örülnek a kismamának, hanem én pl. naponta buszozom nagy hassal+ kisgyerekkel és 10-ből egyszer adták át a helyet, inkább fellöknek:(
2010. jún. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Az ilyen emberekre nem lehet mást mondani csak azt hogy paraszt az összes!
2010. jún. 17. 10:52
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Én még csk az 5. hónaoban vagyok,de éléggé nagy már a hasam.Velem előfordult hogy tini lányok majdnem fellöktek hogy leülhessenek elém.Úgy kellett rá szólnom hogy ugyan már nézze meg a hasam és akkor nagy nehezen felállt.A férfiak rendszeresen bámulják a hasamat,de eszükbe nem jutna hogy felálljanak.Nekem általában az idős nénik adják át a helyet,valószínüleg olyanok akik maguk is voltak valaha kismamák.Hát ez magyarország.

21+1hkm

2010. jún. 17. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Bár tényleg jó lenne ha itt is így szeretnék a kismamákat, de azért nekem nem annyira rossz a tapasztalatom. Tegnap vettem egy jó nagy görögdinnyét, amikor vettem volna ki a többi közül egy másik vásárló segített a kosaramba tenni. Mikor meg fizettem volna, akkor az eladó kivette a kosárból, lemérte, visszarakta és megkérdezte, hogy ki bírom e vinni a kocsiig. Nem kismama boltban szoktam ruhát venni, mert drága, így "normál" ruhás boltban keresek felsőket. Ott is mindig segítenek a keresgélésben, sőt 1hete pedig olyan felsőt hozott ami jóval olcsóbb volt mint amit kinéztem, pedig nem sokban különböztek. Az ajtókat is mindig kinyitják előttem. De az is lehet, hogy azért ilyen kedvesek velem, mert vidéken lakom.
2010. jún. 17. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!