Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet nagy butaságot kérdezek,...

Lehet nagy butaságot kérdezek, de szülés után "mit"varrnak?

Figyelt kérdés
ha van gátmetszés,ha nincs?Magát a gátat,vagy hüvelyt?Pontosan mit?Köszönöm ha válaszoltok,csak nemtudom pontosan mit,és kíváncsi vagyok rá.(32h)
2010. jún. 17. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy tudom, hogyha gátmetszés volt, akkor a gátadat varrják össze, ha császármetszés, akkor tök logikus, hogy a pocidat. Másról nem tudok.
2010. jún. 17. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
azt tudom hogy császárnál a hasat,de sima szülésnél nemtudtam hogy pontosan mit,hogy magához a hüvelyhez nyúlnak-e.
2010. jún. 17. 12:32
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
a hüvelyfalat is varrják, ha repedtél. Azért néznek meg alaposan. Nekem varrtak fentebb is.
2010. jún. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
79%
Hüvely, hüvelyfal, belül kívül mindent, ami repedt visszaillesztik egymáshoz, összevarrják. De van olyan is hogy nincs gátmetszés, és nem is redep az illető, akkor természetesen nem varrnak semmit.
2010. jún. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem a 2. szulesemnel a mehszaj repedt picit, azt is varrtak.

Egyebkent gatvedelemmel szultem, mas vagas, repedes szerencsere nem is volt.

Az elso babamat is gatvedelemmel szultem, akkor a mehszajam sem repedt, sem semmi mas.

2010. jún. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm nektek:)
2010. jún. 17. 15:08
 7/7 anonim ***** válasza:
Bocsi? Mi a gátvédelem? A gátmetszés?
2010. jún. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!