Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol tudok feliratni eseményutá...

Hol tudok feliratni eseményutáni tablettát?

Figyelt kérdés
Budapesten lakok, a 16. kerületben.
2018. jún. 29. 05:05
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nőgyógyász, 16. ker. szakrendelő, vagy kistarcsai kórház, az sürgősségi, tehát ott muszáj fogadniuk.
2018. jún. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én is a kerületben lakom. Pár hete megpróbáltam bejutni időpont nélkül a nőgyógy szakrendelésre, oda mentem, kértem a becsekkolós banyát, hogy legyen kedves beengedni, ha kell ott ülök estig egy rossz szó nélkül csak hadd menjek. Elhajtott, felsorolta a 3 dolgot amivel fogad a doki időpont nélkül.

Szóval szerintem menj egyből a kistarcsai kórházba, vagy a HÉV megálló mellett van egy magán nőgyógyászati rendelő, ők nagyon rendesek. Mondd meg a nőnek a recepción mi a helyzet, és biztosan segít. Én oda járok rendszeresen és nagyon jó tapasztalataim vannak.

2018. jún. 29. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!