Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A 3. fogamzásgátló szedésénél...

A 3. fogamzásgátló szedésénél nem vettem be 3 szemet, és a barátom mindig belém élvezett. A gyógyszerből még van 9 szem. Lehetek terhes?

Figyelt kérdés
2010. jún. 17. 14:58
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szia! Én csak egyet felejtettem el bevenni, 6 éves a lányom!
2010. jún. 17. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Igen!!
2010. jún. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Lehetsz.A 3 szem azért már elég sok.Azért kell naponta szedni a fog. gátlót, mert naponta ki is ürül.Tekintsd úgy , hogy 3 napig nem védekeztetek sehogy.Én mégis arra tippelnék, hogy nem vagy terhes.A peteéréshez nem 3 nap kell.De bármi megtörténhet( lásd első válaszoló).De ha elfelejtetted bevenni, akkor miért hagytad, hogy beléd élvezzen?
2010. jún. 17. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a választ! Szóval akk fenn áll az h teherbe estem? Június 1-jén jött meg és 5-én múlt el.

Június 1-jén jött meg és 5-én múlt el. Ezen a napon (5én) kellett volna elkezdeni a 3. levelet, elfelejtettem bevenni este 8-9 körül. Szombaton pótoltam délelőtt 10 óra körül. Szombaton este bevettem a szombatit is. Vasárnap, hétfőn, kedden normálisan beszedtem. Szerdán ismét kihagytam. Csütörtökön, pénteken, szombaton és vasárnap ismét bevettem. Viszont vasárnap együtt is voltam a barátommal este és belém is ment. Hétfő óta már nem is merem szedni a gyógyszert, mert félek, hogy terhes lettem. A ciklusom 26. napra szokott megjönni azaz (21 nap gyógyszer és utána az 5. napra meg is jön) ez mindig is így volt. Na most nekem 26 naponta van ugye peteérésem. És pont a közepén 13-án voltam együtt barátommal, és ahogy mondtam belém is ment. Szóval pont peteérésnél voltunk együtt. Lehetek terhes, ugye van rá esélyem, nagyon szeretnénk kisbabát! Egyébként meg egy nő-nőgyógyász azt mondta h nem lehetek terhes mivel még nincs peteérésem. Szerintem ez nagy hülyeség, mert ugyanúgy megvolt eddig!

2010. jún. 17. 15:04
 5/14 anonim ***** válasza:
Semmi értelme össze-vissza szedni.Akkor te hol bevetted, hol nem.Így már sokkal nagyobb esélyed van teherbe esni.De nem igazán értelek.Ha kisbabát szeretnétek, akkor minek szedsz fog. gátlót? Vagy csak te akarod, a párod nem? Vigyázz ezzel, mert a fiúk utálják, ha sarokba szorítják, és kész tények elé állítják őket.Nem egy ismerősöm kapcsolata ment így tönkre.A srác nem akart gyereket, el is hagyta őt, otthagyva a kisbabát, a csaj meg nézett ki a fejéből.De ha mindketten akarjátok, akkor ne szedj semmit!!
2010. jún. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Hát öhm a párom azt mondta, hogyha mégis az lennék, nem érdkelné, ő szeretne kisbabát. Bár nem most azt mondta. De ha mégis összejönne akkor sem lenne nagy gond. Szóval végülis jöhet a baba. Legjobban én szeretnék, de mondom ha összejön akkor sem lenne nagy gond ezt már megbezséltük!
2010. jún. 17. 15:13
 7/14 anonim ***** válasza:
Hát ez nem a legbiztosabb családtervezés... Egyébként a gyógyszer leállítja a peteérésedet, de ha így "bekavartál" neki, az is lehet hogy a gyógyszer semmit nem ért pont a kihagyások miatt.
2010. jún. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm mindenkitől az eddigi válaszokat!!
2010. jún. 17. 15:32
 9/14 anonim ***** válasza:
Ha hétfő óta nem szeded, akkor már megvonásos vérzésnek kellene lenni.
2010. jún. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező kérlek indokold meg nekem, hogy miért szeded össze vissza? Így mi értelme van? És ha tudod, hogy nem vetted be miért nem védekeztél egyéb módon?
2010. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!