Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mensi alapján 7hét 5napos...

Mensi alapján 7hét 5napos vagyok. Embrió szám egy crl:5,4 mm Szivhang volt, szívcső pulzált, Szerintetek nem kicsi?

Figyelt kérdés
2018. júl. 4. 11:05
 1/10 A kérdező kommentje:
Jaa, uh szerint 6 hét 3 napos
2018. júl. 4. 11:06
 2/10 anonim ***** válasza:
Miért lenne kicsi? Én szerencsére ilyeneken nem is gondolkodtam, annyira azért megbízom a nödokiban, hogy szól ha valami nem stimmel.
2018. júl. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Igen, én is ebben bizom, kérdezte az asszistens hogy legyen e kontroll azt mondta nem szükséges
2018. júl. 4. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem az első gyerekem mensi szerint 7 hetesen 6+2 volt az uh-n, most a második mensi szerint 8 hetesen volt 7 hetes. Mondjuk én ezen nem aggódtam, teljesen kijött a matek, ugyanis pont ennyivel volt mindkét esetben hosszabb a ciklusom, mint 28 nap. Nem mindenkinek 14. nap van peteérése, és akkor máris tolódik az egész pár napot.
2018. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Én csak az miatt idegeskedem, hogy méretre nem e kicsi, hogy 5,4 mm
2018. júl. 4. 11:33
 6/10 anonim ***** válasza:

Az első babánknál menzesz szerint 7+6 hetesen mentem először orvoshoz. Még nem volt szívhang,és 6 hetes terhességet állapítottak meg. A terhesség felére behozta azt a két hét lemaradást,és a menzesz szerint kiszámított szülés időpontja előtt 2 nappal született.

Ha van szívhang,ne aggódj.

2018. júl. 4. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6 hetesen 5-8 mm között teljesen normális. De ezt a google is megmondta volna neked. Az uh méret a lényeg, nem a mensi alapján számolt.

Ne stresszelj ilyeneken mert a 9 hónap végére kihullik a hajad.

Ne foglalkozz méretekkel, combcsont hosszúsággal stb.. Azzal foglalkozz ami fontos, márpedig amíg a dokid nem szól, hogy valamivel baj van, addig nem tartozik a fontos dolgok közé.

2018. júl. 4. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem 7+6nál volt 5 mm, mondták h kicsi, de tudom h középidő után fogant. Azóta is szépen növöget, de mindig kisebb mint mensi szerint kéne lelnnie.

13hkm

2018. júl. 4. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, igy már megnyugodtam egy kicsit :)
2018. júl. 4. 13:49
 10/10 A kérdező kommentje:
Igen, volt szivhang, el is pityeredtem rajta
2018. júl. 4. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!