Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van olyan aki a folyadéktól...

Van olyan aki a folyadéktól volt rosszul terhesség alatt?

Figyelt kérdés
Az első trimeszterben mindenféle kajától, innivalótól rosszul voltam, semmi nem esett jól. Most a második trimeszterben az étvágyam már visszajött, viszont nagyon keveset iszok. Semmilyen innivaló nem esik jól, nem is érzem, hogy szomjas vagyok. Volt már más is így?
2018. júl. 4. 14:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Jelen. Most vagyok 12 hetes, enni már tudok, inni nagyon nehezen. Bármire ránézek, undorodom tőle, a sima víztől is. Mondjuk én még émelygek azért, nem vagyok teljesen jól sajnos.
2018. júl. 4. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én se bírok inni a hányinger miatt. :(

Semmilyen folyadék nem esik jól. Egyedül a dinnye, így legalább jut valamennyi belém :( pedig sokat kellene innom de egyszerűen nem bírok

2018. júl. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Előtte egy ivó bajnok voltam napi 4-5liter. Terhesség alatt meg kellett magam erőszakolni,hogy igyak. Ahogy megszületett a fiam magyjábó vissza is állt,de már max 3-4liter folyadékot fogyasztok.
2018. júl. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!