Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi cukorterhelés...

Terhességi cukorterhelés értékek: 0',60',120' perc: 3.5,9.6,5.5. Dokival hétfőn találkozom, szerintetek?

Figyelt kérdés
Nálunk 3 pontosat néznek, valahol csak 0 és 120 perceset. Aszerint jó lenne. Megcsillagozva egyik sincsen, szerintetek nem magas a 60 perces? Nektek volt hasonló?

2018. júl. 5. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a diagnosztikát hagyjuk az orvosra. Van, amire való egy ilyen fórum, és van, amire nem.
2018. júl. 5. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
szerintem ez az egész egy nagy átverés. megitatnak egy csomó cukros löttyöt, aztán legyen normális a cukrod, mikor nem is vagy ehhez hozzászokva. aztán meg mehetsz ide oda magánorvoshoz és hagyhatod ott a pénzt. nem vagyok egy orvos-összeesküvés hívő de szerintem ez egy hülye paráztatás. régen se volt ilyen, mégis megszülettek a gyerekek, nem halt ki az emberiség. ha normálisan táplálkozol akkor nincs gáz. szerintem legalábbis.
2018. júl. 5. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Na, például ezért sem kell itt ilyet kérdezni. Mert miért is hinnél az orvosodnak, aki az ország legkeményebb egyetemein nyomott le 15+ évet, amikor noname Mariska az összeesküvés elméleteivel megmondja itt neked a Gyakorin a tutit!
2018. júl. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Figyeljetek, én nem a tutit kérdeztem....írtam is, hogy valakinek volt-e hasonló értéke, és igen, megyek orvoshoz és tőle várom a tutit! Miért baj, ha kíváncsi vagyok arra, hogy ilyen értékkel diétára fogtak-e valakit vagy sem. Szeretnék lelkileg felkészülten menni a dokihoz, ennyi. Továbbiakban azok válaszát várom, akiknek magas lett az 1 órás cukruk, de a 2 órás már abszolút normàlis.
2018. júl. 5. 17:34
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia. Nálunk csak első és 120 perces vérvétel van a cukornal. Egy órás nincs is.

Nekem első babanal a 120 perces 7.6 lett, akkor meg nem kellett diéta, a második babanal pedig 8.2 ott már kellett! Szóval nekünk nem is nézte senki a 60 perces verkepet mivel le se vették.

Meg 2 éve 7.6 volt a hatarertek.

2018. júl. 5. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
No közben értesített máris az orvosom, tökéletes ez az eredmény, a lényeg, hogy 7.5 alá esik bőven a 2 órásom. A kezdőm pedig azért olyan alacsony, és az 1 órásom kicsit magas, mert előtte nap hasmenéses vírusom volt, ami nagyon levitte a cukorszintet. És a terhelés hatására 1 óránál meg megugrasztotta jobban. Tehát nincs teendőm, semmi gond. :)
2018. júl. 6. 07:07
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A terhelésnek pont az a lényege, hogy megugrasztják a vc-szintet és azt vizsgálják, hogy utána megfelelő mértékben csökken-e.

Én akkor aggódnék inkább, ha a tömény cukor hatására 60 percnél nem lenne emelkedés, nem lenne meg a normál harang-görbe lefutás.

2018. júl. 6. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm!!!
2018. júl. 6. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!