Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematoma ürülhet élénk piros...

Hematoma ürülhet élénk piros vérzéssel? És lehetséges, hogy uh-n nem látszik?

Figyelt kérdés
7,5 hetes vagyok, ma bevéreztem. A baba jól van de a vérzés okát nem tudjak. Egyáltalán semmi kórosat nem láttak vizsgálatkor. Akkor mi vérzik? Hematoma ürülhet nagy mennyiségű piros vérrel? És ha igen, lehetséges, h uh-n nem látszik?
2018. júl. 10. 20:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nalam pont ugy volt ahogy a kérdesedben is leirtad,csak a 8 ik héten vették észre.Rendes piros bő vérzésem volt,ahogy lassan ürült ki inkább barnázás lett.
2018. júl. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam én is.

9 hét,3 bő vérzés(piros),és 4 hét folyamatos barnázás után találták meg a hematomát

2018. júl. 10. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Igen, most én is barnazok! Azt elfelejtettem írni!!

Akkor ezek szerint pihenjek sokat :-/ mást nem tudok csinálni.

2018. júl. 10. 23:58
 4/8 anonim ***** válasza:
1 es vagyok,szedj még C vitamint éröszehuzóhatása van.És pihenj sokat,én abba a 3 hètbe csak feküdtem.
2018. júl. 11. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#2 vok.

Igen pihenj.

Én kaptam vérzés csillapítót is.

Meg magnéziumot 3×2t.

A c vitamin jó.

Drukkolok hogy felszívódjon!

2018. júl. 11. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Még annyit kérdeznék, h a terhességetek a továbbiakban rendben zajlott?

Illetve, ha elvileg kifakadt (mert h én is nagyon vereztem), akkor miért kell annyira mégis vigyázni? Vagy lehet h csak egy része jött ki?

2018. júl. 11. 08:46
 7/8 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy mi van ha nem szivodik fel?
2018. júl. 11. 11:24
 8/8 anonim ***** válasza:

#2 vok.

Nekem 3.ára fakadt ki.

Jelenleg 25 hetes vagyok.

És még mindig ott van igaz 2 hete nem ürül.

De azt mondta doki lehet hogy végig kíséri a terhességem és akkor császár lesz a vége.

Babával minden rendben van,nekem kell már vasat szednem a vér veszteségek miatt.

Igazából lelkileg visel meg nagyon mostmár 10 hete minden nap attól rettegek ne legyen vérzés.

:/

2018. júl. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!