Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, kinek mondták meg a...

Kismamik, kinek mondták meg a baba nemét a 12. uh. -n? Vagy esetleg ismerősötökét? Bejött?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiság. Én kedden megyek, 12+2 hetesen, és érdekelne a véleményetek! Sztk.-ban voltatok? Rendes volt az ultrahangos nő? Félek,h. flegmázni fog, vagy nem lesz alapos, vagy rögtön az lesz a válasza, h. ilyenkor még nem látszik a neme. Persze nem leszek elkeseredve, ha nem látszk még, csak olyan kíváncsiak vagyunk. :)

Debreceni klinikára járok. Erről esetleg van valami tapasztalat?


2010. jún. 18. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Nekem a debreceni klinikán csinálták a 12 hetes Uh-t, én rákérdeztem a szonográfusra, akkor ő azt mondta, hogy 70%-ban fiú. A 18 hetesen pedig 100% volt, a kis drágám rögtön a fütyijével "dicsekedett", mert az volt az első amit a képernyőn láttunk. Egyébként a klinikán lévő dolgozók közül nem mindegyik kedves (32 hetes UH tapasztalatok alapján). Nekem szerencsém volt, mert egy Angéla nevezetű hölgyhöz kerültem 2x is. Ő érti a dolgát.

Üdv: 35 hetes km

2010. jún. 18. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk a 12 hetesen 95%ra mondták hogy kisfiú,és a 32 hetesig folyamatosan!

Akkor már szépen látszott a méhe!Hát mikor ezt kimondta a doki azt hittem leesem az ágyról!

most 6,5 hós a kislányom! :)

2010. jún. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nekem egy öreg uh gépen, 12. héten látta a doki, hogy fiú. Még van 4-5 hetem, eddig nem változott:)
2010. jún. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem a 18 hetesen mondták, hogy fiú, aztán 25 hetesen kiderült, hogy lány :) Szóval még később is tévedhetnek. Nekem azt mondta a dokim, hogy régen a 30. hét előtt meg se mondták e miatt, mert előtte még elég rizikós. Nekem a téves "diagnózost" nem is ez a dokim mondta, hanem szonográfus, amikor a doki épp nem volt bent, mire bejött, már nem látta a kukit, nem tudta megerősíteni, de én azt hittem, csak elfordult a baba, így hetekig kisfiút vártunk. Bár érdekes, mert ezek alatt a hetek alatt megálmodtam, hogy mégis lány lesz :) Pedig én inkább fiút szerettem volna, mégis ilyet álmodtam. De persze most már teljesen mindegy, a kislányunk gyönyörű és imádnivaló.
2010. jún. 18. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
12 hetesen 4D-n 100%-ra mondták hogy kislány. Majd végig tutira mondták, mindig mutogatta magát a lányom. Tényleg kislány, már 8,5 hónapos.
2010. jún. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a válaszokat, kedden majd megírom,h. mit mondtak.:)
2010. jún. 18. 19:30
 7/9 anonim ***** válasza:
Elsőnek üzenem, én is a klinikára jártam és nekem a 18. heti uh-on mondták 100%-ra, hogy kisfiú és bejött. Amúgy Angéla tényleg nagyon érti a dolgát és még normális is. Nem tudom, hogy hamarabb láttak volna e valamit, mert mi a 18. hétig nem is kérdeztünk rá a nemére.
2010. jún. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia!Akkor mi egyidősek vagyunk én hétfőn megyek a 12 hetesre!Én magándokihoz megyek én is megszeretném tudni a nemét!Mi kislányt szeretnénk jobban de mindegy, mert már nagyon várjuk :-)
2010. jún. 18. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok a babám már 61mm, és mindene szépen fejlődik! Nagyon jó volt látni. A nemét sajnos még nem lehetett megmondani. Viszont meglepődtem, mert hasi uh volt, és mindenütt azt mondták,h. még hüvelyi lesz!
2010. jún. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!