Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Minden napos orrvérzés sok...

Minden napos orrvérzés sok véres zsepivel hol az egyik hol a másik orrlyukon spontán? 27 hetes vagyok

Figyelt kérdés
2018. júl. 22. 15:41
 1/9 A kérdező kommentje:

Néha megijedek mert nagyon sokáig tart a vérzés

és komolyan mondom mostanában olyan sokat látom a véremet amúgy rooszul voltam mimdig is tőle de mostanában kezdem megszokni mert mindennaposak ezek az orrvérzések

ki sem birok fujni mert egybol dol ki a ver

ferjem multkor nem hitt nekem kihuztam a zsepit es spriccelt..

2018. júl. 22. 15:43
 2/9 anonim ***** válasza:
És mi a kérdés?
2018. júl. 22. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Terhesen nekem is sokat vérzett az orrom, de nem spriccelt. Kérdezd meg az orvost. Sztem azért így ez nem normális, de nem vagyok orvos és szinte biztos h a többi válaszado se...
2018. júl. 22. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Akkor talán el meg kellene említeni az orvosnak.
2018. júl. 22. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Quokka válasza:

Szia!

Nekem a rutin+c vitamin készítmény sokat segített. Természetes hajszálér szűkítő hatása van és vény nélkül kapható minden patikában. Viszont feltétlenül fordulj orvoshoz, nehogy vérnyomás probléma álljon mögötte!

2018. júl. 24. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Kaya_ válasza:
Terhesség alatt nekem is vérzett többször az orrom, de nem spriccelt (nekem végig extrém alacsony volt a vérnyomásom). Engem ez a néhányszori alkalom is aggasztott, viszont az orvosom azt mondta, ez előfordul. Mégis azt javaslom, hogy említsd meg az orvosnak a következő vizsgálatkor, vagy a védőnőnek.
2018. júl. 25. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nálunk családi örökség a 30 éves korig tartó orrvérzés, fiágon öröklődik.


Egyszer kíváncsiságból gyűjtöttem egy pohárba, vajon mennyi vért veszthetek. Amennyire ömlött, nagyon meglepődtem, milyen kevés gyűlt össze. Valószínűleg riasztóbbnak látszik a helyzet, mint amilyen valójában, ezért olyan közömbösek az orvosok.


19 évesen Kelet-Németországban dolgoztam, és ott a munkahelyemen is eleredt az orrom vére. A főnököm utasított, hogy keressem fel az orvost. Elmentem, bekenték az orrom, és évekig nem vérzett utána. Van tehát megoldás valami, csak itt nem törődnek vele. Ez csak egyéni vélemény, kérlek, ne általánosíts!

2018. júl. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Kb 1 het kell, hogy a vekony falu erek begyogyuljanak. Nekem is volt es en sem tudtam rendesen orrot fujni.

Aztan sajat magamnak kerestem megoldast. Napokig (foleg alvas elott) papirzsepi az orrba par percre, aztan nagyon ovatosan kellett kihuzni.

Az orrfujas pedig szinten nagyon ovatosan, sok nagyon gyenge fujassal sikerult.

De az 1 het letelte utan tovabbra sem eroltetve szabad.


Ja es a vitamin valoban letfontossagu. Foleg terhesseg alatt.

2018. júl. 27. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
El kell menni szakorvoshoz! Nekem is akár óránként vérzett az orrom, de nagyon. Bementem a rendelőbe, zsebkendővel a kezemben, befogva az orrom, mert éppen dőlt a vér. Alig tudtam mondani az orvosnak, mi a bajom, de nem is kellett, hiszen látványos volt a problémám. Az orvos mondja: Csak egy kis erecske megpattant, mindjárt megoldjuk. Leültetett, benézett az orromba, erre meglepődve mondta: Hű de nagy ér pattant meg. Lidokainnal rögtön érzéstelenítették, elégették a megpattant eret, kb 1 hét gyógyulás, ne emeljek, ne hajoljak, Neogranormonnal kenegessem. Begyógyult, azóta sem vérzett. Ennek kb 20 éve.
2018. júl. 29. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!