Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 mm-es nyálkahártya nagyon...

8 mm-es nyálkahártya nagyon vékony terhességhez?

Figyelt kérdés

2 hete késett a mensim, és volt egy csomó erős pozitív tesztem, amikor elkezdtem pecsételni. Uh-n semmi nem látszott, a nyálkahártya 8 mm. Utána rendes mensi erősségű vérzésem volt. 2 héttel később már látszott egy pötty az uh-n, de már csak 4 mm volt a nyálkahártya, és az egész ciklus alatt nem is lett vastagabb. Vérvétel igazolta, hogy volt terhesség, és a hcg végül a következő vérzésre teljesen kiürült.

De az első alkalommal a 8 mm alapból túl kevés lett volna, nem? Nem tudott rendesen beágyazódni, mert nem volt elég vastag?


2018. júl. 23. 13:50
 1/7 anonim ***** válasza:
7-8 mm a minimum vastagság,ami szükséges a terhess3ghez.
2018. júl. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akkor más lehetett a probléma nálam?
2018. júl. 23. 13:59
 3/7 anonim ***** válasza:
A minimum nem azt jelenti,hogy azon már száz százalék,hogy megtapad.
2018. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sose fogja neked senki megmondani mi volt a probléma. Csak a beágyazódás megkezdődéséig 1000 probléma léphet fel, ami végül már a beágyazódást is meggátolja.

És sajnos a beágyazódás sem garancia semmire.

2018. júl. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk két hét késés után elég kevés a 8mm. Nekem nemvárt napján volt 7mm két nappal később 10mm. Megmaradt a baba, most 29 hetes vagyok.

Sajnos ezer féle gond lehet az első hetekben. Senki nem tudja neked megmondani melyik lehetett a valódi probléma.

Sajnálom...

2018. júl. 23. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Persze, tudom, hogy ezerféle oka lehet, és a legtöbb esetben a jóisten se mondja meg, mi volt a gond...

Azt én is olvastam, hogy 7-8 mm a minimum a beágyazódáshoz. Én csak 2 hét késés, és több határozottan erős pozitív teszt után gondolom, hogy akkorra már vastagabbnak kellett volna lennie, és a 8 mm nagyon kevés volt

2018. júl. 23. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:
Első babával 5+5 naposan voltam UH-n, ahol kerek 5 mm volt a nyálkahártyám (elötte 15 évig szedtem fogamzásgátlót), már 20 hónapos a kislányunk. Mostaninál elég problémás volt a terhesség eleje, mert 6 napig vérezgettem, menstruálni se szoktam ilyen sokáig, de egy megérzés miatt csináltam egy tesztet, ami pozitív lett. Akkor vérvételt csináltak, mert az UH-n csak 4 mm-es (!!!) volt a nyálkahártyám és mivel megint fogamzásgátlót szedtem elötte nem tudtam milyen hosszú is a ciklusom. Aztán minden rendben alakult, 29 hetes kismama vagyok:). Én azt mondom, hogy rengeteg oka lehet, hogy nem maradt meg a terhesség, legtöbbször azt szokták mondani ilyen korai vetéléskor hogy valamilyen genetikai oka lehet, hogy nem fejlődött tovább. Drukkolok Nektek!
2018. júl. 24. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!