Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet még így terhesség, vagy...

Lehet még így terhesség, vagy csak ismét késik pár napot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Két menstruációm között általában 21-22 nap telik el, de van mikor több. Volt már 26 nap is. Pár napja érzem a menstruációs tüneteket (mellérzékenység, pattanások, sűrű pisilés. Ma kb egész nap olyan érzésem volt mintha megjönne)

Tegnapra vártam a menstruációm, de nem jött meg. Ma reggel csináltam terhességi tesztet, ami rögtön nagyon erős 1 csíkot mutatott. Tehát negatív lett. Ma egész nap fájdogált a hasam is...

Lehet így még baba a dologba, vagy csak ismét késik??

(Ha ez számít július 2.-án múlt el a havim.)


2018. júl. 24. 20:41
 1/2 anonim válasza:
100%
Terhes nem igen vagy, azt a teszt már kimutatná ilyenkor. Szerintem csak megint késik. Várd meg a 26 napot, ha addig sem jön meg, akkor csinálj új tesztet.
2018. júl. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, én is ugyanebben a cipőben vagyok mint te csak semmi tünet, esetleg az aluszékonyság ami jellemzőbb :) holnap reggel csinálom a tesztet, és nekem júni. 26.-án múlt el, tegnap kellett volna megjönnie de semmi pedig 1 hete olyan mintha megjönne. Remélem neked azért késik mert baba van a dologban :) (nekem nem biztos hogy lehet)
2018. júl. 24. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!